Save Me Webtoon Öneri ve Konusu

Bugün sizlere tavsiye vereceğim Save Me webtoonu çok sevilen ve okunan bir drama webtoonudur. Save me webtoon.com adresinde toplamda 2 M kişinin okuma listesine kaydedilmiş ve 9.88 site puanına sahiptir. Save Me ismi BTS grubunun aynı isimle bir şarkısı mevcuttur. 17 Ocak – 11 Nisan 2019 tarihleri arasında yayınlanmış olan bu webtoon 15 adet bölümden oluşuyor. Save me webtoon konusu ndan bahsetmeden önce istatistiksel olarak birkaç bilgi vereceğim.

Save Me Webtoon

Oluşturan : Big Hit Ent.

Okuma : 2 M

Puan : 9.88

Bölüm : 15 Bölüm + 1 Ön Bölüm

***Veriler sadece webtoons.com adresinde bulunanlardır. Diğer platromlarda gerçekleştirilen veriler bunlara dahil değildir.

Save Me Webtoon Konusu
Save Me Webtoon Konusu

Save Me Webtoon Konusu

Save Me, Big Hit Ent. tarafından yaratılan ve LICO tarafından çizilen webtoon en iyi drama webtoonlarından biridir. Bölüm olarak fazla uzun gözükmese de içerik bakımından oldukça tatmin edici bir hikayesi mevcut.

Save me webtonunun konusu; yakın 7 erkek arkadaşın sonrasında ayrı yollara düşerek büyük acılar yaşamalarını ele alıyor. Tam umutlar kesildiğinde 7 arkadaştan birine zamanda geri dönme gücü bahşediliyor. Bu arkadaş oluşan hataları düzetmek için elinden geleni yapıyor ? Acaba düzeltmek için geç mi kalındı.

Save Me Webtoon Oku

Save me webtoonu okumak için webtoons.com adresinden ulşabilirsiniz.

Save Me Webtoon Oku

Daha fazla Webtoon Önerilerine göz atmak isterseniz Webtoon Öneri kategorimize göz atabilir, Twitter adresimizden güncelleme ve duyurulara ulaşabilirsiniz.

Anime hakkında bilgilerimi bu sitede kullanıcıya aktarmaya çalışacağım. ^_^

0 0 Oylar
Article Rating
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum Yapmak ve Görüntülemek İçin Tıklayınızx