Lookism Webtoon Öneri ve Lookism Konusu

Bugün sizlerle paylaşacağım webtoon uzun soluklu bir webtoon olacak. Lookism drama webtoonu türünde en sevilen webtoonlardandır. Lookism webtoon.com adresinde toplamda 1.9 M kişi tarafından okunma listesine eklenmiş ve 9.79 puan elde etmiştir. Lookism webtoonunu uzun soluklu derken gerçekten uzun soluklu 🙂 Şuanda toplamda 324 Bölümden oluşmakta. Lookism Webtoon konusundan bahsetmeden önce hakkında birkaç bilgi vereceğim.

Lookism Webtoon

Oluşturan : Taejun Pak

Okuma : 1.9 M

Puan : 9.79

Bölüm : 324 Bölüm

***Veriler sadece webtoons.com adresinde bulunanlardır. Diğer platromlarda gerçekleştirilen veriler bunlara dahil değildir.

Lookisim webtoonu hala günümüzde devam etmekte olan bir webtoon. İçerisinde toplum açısından birçok etkide barındırmaktadır. Webtoonda ana karakter sürekli zorbalığa uğrayan, güçsüz, şişman bir karakterdir. Ayrıca webtoonda çeteler, gasp, hayvan istifleme, kültler, taciz, tecavüz ve cinayete teşebbüs gibi konulara yer verilmiştir.

Lookism Webtoon
Lookism Webtoon

Lookism Webtoon Konusu

Lookism, Park Tae-Joon tarafından yazılmış resimli Güney Kore webtoonudur. İlk olarak 2014’ten bu yana haftalık olarak yayınlanmaya başladı. Lookism Webtoon unda hikaye, biri şişman ve çirkin diğeri ise zinde ve yakışıklı olmak üzere iki beden arasında geçiş yapabilen bir lise öğrencisi etrafında dönüyor.

Daniel Park veya Park Huyung Suk, tüm öğrenciler arasında popüler olmayan, şişman, çirkin ve zorbalığa uğramış bir lise öğrencisidir. Logan Lee tarafından her gün zorbalığa uğrayan Daniel Park artık bıkıyor ve okul değiştirmek istiyor. Yeni başlangıç için taşınan Daniel yeni okuluna gitmeden bir gece önce uzun boylu, yakışıklı ve kaslı bir yeni vücut alır. Bir vücut kullanımda olduğunda diğeri uykuya dalar ve uyuyan vücudu uyandırarak vücutlar arasında geçiş yapabilir. Bu şekilde daha birçok macera sizi bekliyor.

Lookism Webtoon Oku

Lookism webtoon okumak için webtoons.com adresinden ulşabilirsiniz.

Lookism Webtoon Oku

Daha fazla Webtoon Önerilerine göz atmak isterseniz Webtoon Öneri kategorimize göz atabilir, Twitter adresimizden güncelleme ve duyurulara ulaşabilirsiniz.

Anime hakkında bilgilerimi bu sitede kullanıcıya aktarmaya çalışacağım. ^_^

5 1 Oy
Article Rating
Abone Ol
Bildir
guest
5 Yorum
Eskiden Yeniye
Yeniden Eskiye En çok oy alan
Inline Feedbacks
View all comments
PatırKütürDüşüyorum

Türkçe olarak nereden okuyabilirim?

Lookismmmm

Aslında uzun zamandır Türkçe çevirisi yapılıyordu ama bir süre önce başka bir siteye devredildi 344.bölümde ve güncel olarak yayınlanıyor hayalisticde

Hayalistic .com da okuyabilirsin

Tempest Fansub

Yazınızı çok beğendim. Bu mangayı çok beğendim.

5
0
Yorum Yapmak ve Görüntülemek İçin Tıklayınızx