Tower of God Webtoon Öneri ve Konusu

Sizlere tavsiye vereceğim webtoon olan Tower of God Fantastik türünde en çok okunan webtoonlardan biridir. Tower of God çizgi romanı webtoon.com adresinde toplamda 2.6 M kişinin okuma listesine alınmış ve 9.86 site puanına erişmiştir. Şuanda 3 sezonu olmak üzere toplamda 68 bölümden oluşmaktadır. Tower of God webtoonunun konusundan bahsetmeden önce hakkında biraz bilgi vereceğim.

Tower of God Webtoon

Oluşturan : SIU

Okuma : 2.6 M

Puan : 9.86

Bölüm : 3 Sezon 68 Bölüm

***Veriler sadece webtoons.com adresinde bulunanlardır. Diğer platromlarda gerçekleştirilen veriler bunlara dahil değildir.

tower of god webtoon
tower of god webtoon

Tower of God Webtoon Konusu

Tower of God S.I.U tarafından yazılmış ve resimlenmiş bir Güney Kore webtoonu olarak piyasaya sürüldü. Tower of God webtoonu aynı zamanda bir mobil oyun ve Japonya’da yayınlanan bir anime uyarlaması mevcuttur. Animesi ilk olarak Nisan-Haziran 2020 tarihleri arasında yayınlanmaya başladı.

Tower of God webtonun konusunda 25. Bam adlı bir çocuğun tek arkadaşı olan Rachel ile büyük ve gizemli kalenin altında geçirmelerini anlatıyor. Rachel kaleye girdiği sırada Bam kalenin kapısını açmayı başarır ve en yakın arkadaşını bulmak için kalenin her katında bulunan zorlukları geçmeye çalışır.

Tower of God Webtoon Oku

Tower of god webtoon okumak için webtoons.com adresinden ulşabilirsiniz.

Towe of God Webtoon Oku

Daha fazla Webtoon Önerilerine göz atmak isterseniz Webtoon Öneri kategorimize göz atabilir, Twitter adresimizden güncelleme ve duyurulara ulaşabilirsiniz.

Anime hakkında bilgilerimi bu sitede kullanıcıya aktarmaya çalışacağım. ^_^

0 0 Oylar
Article Rating
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum Yapmak ve Görüntülemek İçin Tıklayınızx