Rick and Morty 6. Sezon Ne Zaman? 6. Sezon Fragman

Bu zamana kadar sizlere anime hakkında içerik üretmeye çalıştık. Bunun yanında kategorilerimizi genişleterek dizi ve film üzerinde de içerikler üretmeye karar verdik. Bu kararımızdan ardından bugün sizlere Rick and Morty 6. sezon ne zaman adlı paylaşımımızı yapıyoruz. Rick and Morty en çok izlenen çizgi diziler arasındadır. Benimde zevkle izlediğim bu çizgi dizinin yeni sezonunu sizlerle paylaşacağız. Öncelikle Rick and Morty adlı çizgi dizisinden kısaca bahsedelim.

Rick and Morty şuana kadar 5 sezon yayınlanmış 41 bölümden oluşan ve her bölümü 22 dakikadan olan Amerikan yetişkin çizgi dizisidir. Dizi alkolik bilim adamı olan Rick ve onun torunu Morty’nin maceraları üzerinde ilerlemektedir. İlk bölümünü 2 Aralık 2013 yılında gerçekleştirdi ve günümüzde hala devam etmektedir. Her sezon genellikle 10 bölümden oluşmaktadır. 5. sezon fragmanı yayınlandığında Rick and Morty yapımcıları alın sizlere 5. sezon fragmanı şimdiden 6. sezon hakkında sorularınızı bekliyoruz yanıtını yayınladılar.

Rick and Morty zaten geleceği parlak bir çizgi dizi olmayı sürdürüyor. Yapımcılar 2018 yılında daha 70 bölüm daha ileriyi görebiliyoruz ifadelerini kullanmışlardı. Buda bizlere gelecek için 50 bölüm garantisi sağlamaktadır.

Rick and Morty 6. Sezon Ne Zaman?

Rick and Morty çizgi dizisinin öngörülen daha çoook sezonu olduğunu biliyoruz. Daha 4. sezon bitiminden bizlere 6. sezonun duyurusunu yapan yapımcılar bu dizi için ara verecek gibi durmuyor. Fakat biz bugün sizlere Rick and Morty 6. Sezon ne zaman çıkacak hakkında bilgi vereceğiz.

Öncelikle sezon 4’ün ilk yarısı Kasım ve Aralık 2019 tarihlerinde yayınlandı. Bunun ardından ikinci yarısı ise Mayıs 2020’de bizlere sunuldu. 5. Sezon Haziran 2021’de yayınlandığını bildiğimize göre 2 sezon arasında yaklaşık 1 yıl bekleme süresi bulunabiliyor. Bunu 6. Sezon için de düşünebiliriz.

Kısacası Rick and Morty 6. sezon Eylül, Ekim veya Kasım 2022 yılında sonbahar aylarında yayınlanmasını düşünüyoruz. Daha erken veya geç başlaması muhtemel fakat Rick and Morty çizgi dizisi bu tarz ertelemelere fazla sıcak bakmayan bir yapımcıya sahip. Bu yüzden 2022 yılında bizlerle olacağına eminim.

Rick and Morty 6. Sezon Ne Zaman
Rick and Morty 6. Sezon Ne Zaman

Rick and Morty 6. Sezon Fragman

Aslında bu durum biraz garip bu kadar erken bizlere 6. Sezon duyurusu yapan yapımcılar herhangi bir fragman yayınlamadılar. Fakat sezon 5’in fragmanını 30 Mart 2021 tarihinde yayınladı bu tarih 5. sezonun yayınlanmasından 3 ay önceye ait. 6. Sezon için ise 2022’nin ortasında bir fragman beklemekteyiz.

Rick and Morty 6. Sezon Yazarları

Mayıs 2020 yılında bir Instagram gönderisine göre Rick and Morty ekibine Alex Rubens gibi değerli yazarlar eklendi. Bu yazarları sıralamak istersek şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Alex Rubens
  • Heather Campbell
  • Grace Freud
  • Albro Lundy IV
  • Nick Rutherford
  • Rob Schrab
  • James Siciliano
  • Alex Song-Xia
  • Cody Ziglar

Yukarıdaki yazarlar şuana kadar bizlerin bildiği yazarlardır. İleriki dönemlerde yeni yazarlar eklenebilir. Takipte Kalın!!

Güncelleme ve duyuruları Twitter adresinden takip edebilirsiniz.

Anime hakkında bilgilerimi bu sitede kullanıcıya aktarmaya çalışacağım. ^_^

0 0 Oylar
Article Rating
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum Yapmak ve Görüntülemek İçin Tıklayınızx