Naruto – Boruto Baryon Modu Nedir? Baryon Modu Özellikleri

Merhabalar bu paylaşımınız sizlere boruto animesinde gördüğümüz naruto tarafından kullanılan Baryon Modu ndan bahsedeceğiz. Paylaşımda Baryon modunun ne olduğunu ve hangi özelliklere sahip olduğunu inceleyeceğiz. Öncelikler Baryon Modu nedir? Ondan bahsedelim.

Baryon Modu Nedir?

Baryon Modu sadece Naruto ve Kurama karakterlerinin kullanabildiği bir ninjutsudur. Naruto bu ninjutsuyu aktif ettiğinde dış görünüş olarak saçları dikleşir, bıyıkları belirginleşir ve gözleri kıpkırmızı olur. Nükleer füzyona benzer Naruto ve Kurama kendi çakralarını birleştirerek yeni bir enerjiye sahip olurlar.

Kurama enerji üretiminden kaynaklanan ölüm sebeplerinden Narutoyu bu modu kullanırken çok dikkatli olması için uyardı. Gereksiz düşünceler ve haraketlerden uzaklaşıp sadece odaklanması gerekmektedir. Baryon modunda her saldırı ve geçen süre kullanıcının ömrünü kısaltır ve maalesef içindeki kuyruklu canavar ölür.

Baryon Modu Özellikleri
Baryon Modu Özellikleri

Baryon Modu Özellikleri

Naruto Baryon moduna girdiğinde çakra akışında muazzam bir artış sağlar. Bunun yanında kullanıcıya reflekslerinde, hızında ve düşmanın ataklarını kolayca savunmayı sağlar.

Bu paylaşımda sizlere Baryon Modu nedir? Ve hangi özelliklere sahip olduğunu anlatmaya çalıştık. İyi okumalar.

Anime hakkında bilgilerimi bu sitede kullanıcıya aktarmaya çalışacağım. ^_^

0 0 Oylar
Article Rating
Abone Ol
Bildir
guest
1 Yorum
Eskiden Yeniye
Yeniden Eskiye En çok oy alan
Inline Feedbacks
View all comments
Yunus Emrehan Kaya

Turk naruto fanlarina yardimci oldugunuz icin tesekkur ederiz. Allah Razi olsun!~~~~~~~

16 - Sir Alonne.jpg
1
0
Yorum Yapmak ve Görüntülemek İçin Tıklayınızx