Purple Hyacinth Webtoon Öneri ve Purple Hyacinth Konusu

Purple Hyacinth webtton Ephemerys tarafından yazılan ve Sophism tarafından resimlendirilen gizem türünde yayınlanan bir webtoondur. Webtoon her salı günü yayınlanmaktadır. İlk bölümü 21 Mayıs 2019’de çıkan webtoon günümüzde hala yayınlanmaya devam etmektedir.

Purple Hyacinth webtoonu şuana kadar toplamda 2 Sezon olmak üzere 93 bölüm yayınlanmıştır. Daha ne kadar da devam edeceğini söylemek şuan için zor.

Webtoon gizem ağırlıklı olsa da içerisinde birçok farklı konuyu ele almış. İçerisinde gizem yanında macera aksiyon ve bol bol heyecan konusu ele alınmış.

Purple Hyacinth Webtoon

Oluşturan :Ephemerys & Sophism

Okuma : 1 M

Puan : 9.91

Durum : Devam Ediyor…

Kategori : Gizem, Macera, Aksiyon

Bölüm : 2 Sezon 93 Bölüm

***Veriler sadece webtoons.com adresinde bulunanlardır. Diğer platromlarda gerçekleştirilen veriler bunlara dahil değildir.

Yeni bölümlerini heyecanla bekliyoruz. Her salı günü çıkan bu Purple Hyacinth oku yarak bize yorumlarınızı Twitter adresimizden iletebilirsiniz.

Purple Hyacinth Webtoon
Purple Hyacinth Webtoon

Purple Hyacinth Webtoon Konusu

Purple Hyacinth webtoonunda yalanları tespit etmek yeteneği, onu yıllar önce korkunç bir kaderden sevdiklerini kurtaramamasını sağlasa da onu olağanüstü bir hukuk memuruna dönüştürdü. Şimdi ise savunmasızları ne pahasına olursa olsun savunmak için yalanları tespit etme gücünü kullanıyor. Bu delirmiş dünyada kötülerle savaşabilmek için suikastçi ile takım olmak gerekse bile…

Konusu hakkında bu kadar bilgi versek yeterli 🙂 Gerisi spoilere giriyor. Anlattığım gibi konusu çok gizemli ve heyecanlı olaylar barındırıyor. Eğer bu webtoonu okumadıysanız kesinlikle okumanızı tavsiye ediyorum.

Purple Hyacinth Webtoon Oku

Purple Hyacinth webtoon oku mak için webtoons.com adresinden okuyabilirsiniz. Şuanlık Purple Hyacinth türkçe oku linki mevcut  olmasa da az ingilizce seviyesi ile rahatlıkla okuyabilirsiniz.

Purple Hyacinth Webtoon Oku

Daha fazla Webtoon Önerilerine göz atmak isterseniz Webtoon Öneri kategorimize göz atabilirsiniz.

 

 

Anime hakkında bilgilerimi bu sitede kullanıcıya aktarmaya çalışacağım. ^_^

0 0 Oylar
Article Rating
Abone Ol
Bildir
guest
1 Yorum
Eskiden Yeniye
Yeniden Eskiye En çok oy alan
Inline Feedbacks
View all comments
Eda

Allah rızası için 3. Sezon ne zaman allahini seven bilen söylesin

1
0
Yorum Yapmak ve Görüntülemek İçin Tıklayınızx