Yasuke 2. Sezon Ne Zaman? Yasuke Anime Konusu Nedir?

Yasuke animesi Netflixte çok fazla övgü aldı. Buda animenin 2. sezonunun çıkması açısından önemli bir etkiye sahiptir. Acaba Netflix Yasuke adlı animenin 2. sezonuna onay verecek mi? Bu paylaşımda ise sizlere yasuke 2. sezon ne zaman? olacağı hakkında bilgi vereceğim. Öncelikle sizlere animenin konusu hakkında bilgi vereceğim.

Yasuke Anime Konusu

Yasuke animesi 29 nisan 2021’de Netflix’te yayınlandı. Animenin yazar ve yönetmeni olan LeSean Thomas, Japonya’da oldukça popüler olan MAPPA adlı anime stüdyosu ile animeyi oluşturdular. Şuanda sadece 6 bölüm içeren anime ileriki sezonlarda daha fazla bölümle karşılaşcağımıza eminim.

Animede kısaca ; 16. yüzyıl feodal Japonya’sunun sihir ve ileri teknoloji ile yeniden tasarlandığı bir alternatif gerçeklik dünyasında geçiyor. Yasuke adlı Afrikalı bir adam Cizvit misyonerliği hizmetinden, Lord Oda Nobunaga’nın yanında bir savaşçı olmaya karar verir. Savaşta ölen Nobunaga’dan sonra, toprakların kontrolünü kaybederler. Bundan yirmi yıl sonra Yasuke, “Kara Samuray” olarak bilinen efsanevi ronnin şeklinde maceraya atılır.

Yasuke animesinin konusundan bahsettik şimdi ise sizlere Yasuke 2. sezon ne zaman çıkacak hakkında bilgi vereyim.

Yasuke 2. Sezon Ne Zaman
Yasuke 2. Sezon Ne Zaman

Yasuke 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Yasuke 2. sezon hakkında Netflix’ten resmi bir açıklama gelmemiştir. Fakat bu kadar ilgi gören animenin 2. sezonunun gelmemesi mümkün değil. 2. sezonun çıkış tarihi yaza kadar duyurulmuş olacaktır. Netflix duyurmasa da bir animenin ortalama yapım süresini göz ardı edersek bu tarihi öngörebiliriz.

Kısacası Yasuke 2. sezon 2022 İlkbahar-Yaz aylarında çıkacağını ön görebiliriz.

Yasuke animesinin daha sonradan gelecek haberler için Twitter adresimizden öğrenebilirsiniz.

Yasuke Anime Fragmanı

2. sezona ait kesin bir bilgi olmasada şuana kadar yayınlanmış 6 adet bölümü zevkle izleyebilirsiniz. Olay örgüleri olsun, maceralar, müzikleriyle muaazam bir anime bekliyor sizi. Bu yeni çıkan animeyi izleyenlerden ilk siz olun!

Yasuke 2. Sezonda Bizleri Neler Bekliyor?

Yasuke animesinde 1. sezon, uzun süredir düşmanı olan Mitsuhide yani diğer adıyla Karanlık General tarafından yönetilen ordu ile savaşırken sona eriyor. Saki, Morisuke adlı bir doktordan astral uçak rehberliği alırken, Abraham’ın eski ödül avcıları Yasuke’ye yardım etmeyi teklif eder. Hem Ishikawa hem de Nikita öldürülür, ancak Saki güçleriyle tam bir uyum içinde olmayı başarırı.

Yasuke’nin sadece düşmüş bir arkadaşı Natsumaru’nun mezarını ziyaret etmekle kalmayıp, aynı zamanda kılıcını savaşçının hayatta kalan kardeşlerine teslim ederek geçmişi bırakmasını gösterir. Yasuke animesinin 1. sezonunda bu tarz olaylar geçti. Muhtelemelen animenin 2. sezonunda da uzak geçmişten gelen yeni bir maceraya odaklanacaklar.

Anime hakkında bilgilerimi bu sitede kullanıcıya aktarmaya çalışacağım. ^_^

0 0 Oylar
Article Rating
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum Yapmak ve Görüntülemek İçin Tıklayınızx