Baki 4. Sezon Ne Zaman? Baki 4. Sezon Fragman

Baki, 4.sezon adıyla Baki: Son of Ogre adlı animenin 4.sezonu Netflix tarafından onaylandı ve yayın tarihi belli oldu. Baki’nin şuana kadar yayınlanan 3 sezonunu heyecan ve macera dolu bir sezon geçirdi. Gelecek 4. sezon da aynı heyecan dolu olacağına eminim. Bu paylaşımda ise sizlere Baki 4.sezon ne zaman çıkacak konusunda bilgi vereceğim.

Baki serisinin animesi yanında oyunu, video animasyonları, manga ve orjinal tv serisi gibi birçok farklı türde içerikleri mevcuttur. Bu paylaşımda sizlere anlattığımız Baki 4. sezon ise bu içeriklerden son çıkanlardan biri olacak.

Baki: Son of Ogre serisi ve diğer Baki serileri Keisuke Itagaki tarafından yazılıp resimlendirilen Manga’dan uyarlanmıştır. Aksiyon ve Macera türünde animeler seviyorsanız Baki animesi en sevdiğiniz animelerden biri olacaktır. Mangaya bağlı bir hikayesi olduğu için bölümler daha yoğun ve zevkli geçmektedir.

Şimdi ise merakla beklediğiniz baki 4. sezon ne zaman çıkacak adlı sorumuza gelelim.

Baki 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Netflix’te popüler olan Baki animesinin 4.sezonu aslında 2020 yılında çıkacağını belirtmişlerdi. Fakat yaşanan pandemi ve salgın sürecinde anime studyoları da etkilenmiştir. Pandemi sürecinin durgunluğa erişince Netflix baki animesin 4.sezon tarihini güncelledi.

Kısaca Baki animesinin 4. sezonu 2021 tarihinin son aylarında çıkacak gibi duruyor.

Ekim 2020’de bizlere verilen bu tarih Baki animesinin 4. sezonunun 4.çeyrekte çıkacağını daha da kuvvetlendiriyor. Baki animesi Netflix platformunda ilk Japonca olarak yayınlansa da sonradan çoğu dile çevrilecektir.

Baki 4. Sezon Fragmanı

Netflix, animinin 4. sezonunun çıkacağıyla ilgili haberler verdi fakat bununla ilgili bir fragman yayınlamadı. Bizde sizlere Anime Teaser Trailerını paylaşacağız. Buradan 4. sezona ait öngörüleri inceleyebilirsiniz. Orjinal anime fragmanları gelecek zamanlarda bizlerle paylaşılacaktır.

Baki 4. Sezon Konusu

Baki Hama, ülkeler tarafından korkulan, yeryüzünde yaşayan en güçlü yaratık olan Yujiro Hanma’nın oğludur. Tek yumrukla deprem yaratabilen Baki, sadece yumruklarıyla büyük bir orduyu dağıtma ününe sahiptir.

Baki’nin annesi Emi Akezawa, zengin bir kadın Yujiro Hanma’yı körü körüne seviyordu. Oğlunun yetişmesi için yeteneklerine ve Baki’nin babasının isteklerine göre her şeyi yaptı. Baki’yi dünyanın en güçlü savaşçısı olması için eğitmiş. Baki, babasından sonra en güçlü savaşçı olmak için doğdu.

Animede her dövüşçünün farklı bir yeteneği bulunmaktadır. Sanat formları sayesinde savaş birden farklı bir hale gelir ve ilginçleşir. Buda seyir zevki bakımından muazzam bir olaydır.

baki 4. sezon ne zaman
baki 4. sezon ne zaman

Baki İzlenir mi?

Bu soru aslında size bağlı fakat benim görüşüme bakarsanız KESİNLİKLE EVET !! Çünkü muazzam dövüş ve kavga sahneleri mevcut. Hiçbir karakter başka karaktere benzemiyor, hepsi farklı bir hissiyat veriyor insana. Dövüş ve macera animelerinden hoşlanıyorsanız kesinlikle izlemelisiniz.

Baki 4. Sezon Kaç Bölümden Oluşacak

Şuanda toplam bölüm Netflix tarafından yayınlanmadı. Tabi her animede olduğu gibi Baki animesinde de bazı söylentiler meydana geliyor. Söylentilere göre Baki animesinin 4. sezonu 11-13 bölümden oluşacaktır.


IMDb’den 6.7 puan ve MyAnimeList sitesinten 7.21 puan oy alan anime popüler animelerde 1. sıralarda yer almaktadır. Netflixte yer alan diğer popüler animeler için aşağıdaki linkten inceleyebilirisiniz;

Kaynak : phoneswiki.com

 

Anime hakkında bilgilerimi bu sitede kullanıcıya aktarmaya çalışacağım. ^_^

0 0 Oylar
Article Rating
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum Yapmak ve Görüntülemek İçin Tıklayınızx