True Beauty Webtoon Öneri ve Konusu

Bugün sizlerle paylaşacağım webtoon önerisi şuanda webtoon.com adresinde en popüler webtonnların arasında 2. sıradadır. True Beauty Webtoon u tam olarak 6 Milyon kişinin okuma listesinde ve webtoon.com adresinde 9.69 site puanına sahiptir. True Beauty webtonunun çok sevilmesinin ardından True Beauty adlı eserin dizi olarak çıkarılacağı da duyuruldu. Umarım dizisi de webtoona sadık olacaktır.

True Beauty Webtoon

Oluşturan : Yaongyi

Okuma : 6 M

Puan : 9.69

Bölüm : 133

Kategori : Drama, Komedi, Okul, Romantik

***Veriler sadece webtoons.com adresinde bulunanlardır. Diğer platromlarda gerçekleştirilen veriler bunlara dahil değildir.

True Beauty Webtoon
True Beauty Webtoon

True Beauty Webtoonu Konusu

İnternette gördüğü güzellik vidoları sonrasında Ju Gyeong makyaj sanatında ustalaşır. Öncesinde utangaç olan Ju Gyeong bir gecede okulun en güzel kızı haline gelir. Popüler olması sosyal hayatını yükseltir. Peki bu popülerliğini ne kadar sürdürebilecek?

Eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız bu webtoon tam size göre! Yakında dizisi de çıkacağına göre bence dizisi çıkmadan önce okumalısınız 🙂

True Beauty Webtoonu Oku

True Beauty Webtoonu okumak için webtoons.com adresinden ulşabilirsiniz.

True Beauty Webtoonu Oku 

Daha fazla Webtoon Önerilerine göz atmak isterseniz Webtoon Öneri kategorimize göz atabilir, Twitter adresimizden güncelleme ve duyurulara ulaşabilirsiniz.

Anime hakkında bilgilerimi bu sitede kullanıcıya aktarmaya çalışacağım. ^_^

0 0 Oylar
Article Rating
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum Yapmak ve Görüntülemek İçin Tıklayınızx