One Punch Man 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak? Ertelendi Mi?

One Punch Man animesi son zamanaların en popüler animelerinde yer almaktadır. Değişik dövüş tarzları ve olağanüstü mekanlar ile bizleri farklı bir boyuta taşımayı başarmış bir animedir kendisi. Mangadan bir uyarla olan bu animenin mangası ilk kez 2009 WebKomik olarak yayınlanmış ve hala devam etmektedir. Fakat 2012 yılında sevilen mangaya bir remake yapılmış ve oda aynı şekilde şuanda devam etmektedir. One Punch Man animesi ise remake mangası ile çok fazla ara olmadan 2015 yılında çıkışını sağlamış. Şuana kadar One Punch Man animesinde 24 bölüm ve + 12 adet OVA bölüm bulunmaktadır. One Punch Man 3. Sezon ne zaman çıkacak hakkında bilgi vermek için sizlere bu paylaşımı yapacağız.

One Punch Man 3. Sezon Ne Zaman?

One Punch Man animesin 3. sezonu aslında 2021 yılı sonlarında çıkması planlanmıştı fakat tüm Dünya’da oluşan pandemi süreci anime studyolarını da etkilemiş bulunmakta. Çıkış tarihi ertelenen One Punch Man animesinin şuanlık hangi tarihte çıkacağı belirtilmedi. Fakat son zamanlarda pandeminin seyri azalmaya başladı buda bizlere One Punch Man 3. sezonun daha yakın tarihte çıkması olasılığını arttırıyor.

Kısacası One Punch Man 3. Sezon Ne Zaman sorunuza resmi bir cevap olmasa da 2022 yılının yaz aylarına doğru çıkmasını umuyoruz. Bu tarihten önce çıkması bence imkansız yinede süprizlere açık olmak gerekiyor.

One Punch Man 3. Sezon Ne Zaman
One Punch Man 3. Sezon Ne Zaman

One Punch Man 3. Sezon Fragman

Şuanlık One Punch Man 3. sezon resmi bir çıkış tarihi bulunmasa da platformlarda çok fazla 3. sezon fragmanı dolaşıyor. Sizlere resmi olmayan bu fragmanı paylaşayım eğer resmi bir açıklama olursa konuyu güncelleyeceğim.

One Punch Man 3. Sezon Kaç Bölüm

One Punch Man animesi toplamda 12+ 12 2 sezondan oluşmaktadır. Şuana kadar 24 bölüme sahip olan animenin 3. sezonu yüksek ihtimalle 12 bölümden oluşacaktır. Şuana kadar hala mangası devam eden bu animenin daha fazla bölüm çıkma olasılığı da yüksek takipte kalın.

Konu ile alakalı herhangi bir gelişme olursa Twitter adresinden haber vermeyi unutmayınız.

 

Anime hakkında bilgilerimi bu sitede kullanıcıya aktarmaya çalışacağım. ^_^

0 0 Oylar
Article Rating
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum Yapmak ve Görüntülemek İçin Tıklayınızx