Dr. Stone 3. Sezon Ne Zaman? Dr. Stone 3. Sezon Fragman

Merhabalar bu paylaşımda kendimin de severek izlediğim bir animenin yeni sezonunun ne zaman çıkacağı hakkında bilgi vereceğiz. Dr. Stone son zamanlarda izlediğim en eğlenceli anime olabilir. Karakterlerin mizaçları ve hareketleri sizleri izlerken ister istemez tebessüm ettiren türde. Dr. Stone 3. Sezon ne zaman adlı başlığımıza geçmeden sizlere bu anime hakkında ufak bilgiler vereyim.

Öncelikle Dr. Stone animesi mangadan uyarlanan bir anime olduğu için manga devam ettikçe yeni bölümler geleceğini öngörebiliriz. Dr. Stone yapımının mangası ilk olarak 6 Mart 2017 yılında bir dergide yayınlanmaya başladı. Fakat ilk cilt olarak 2018 yılında yayınlandı. Anime olarak yapım 5 Temmuz ve 13 Aralık 2019 yılları arasında 24 bölüm olarak ilk sezonu yayınlandı. Daha sonrada 2. sezonu yayınlandı fakat hala 3. sezonu yayınlanmış değil. Bunun için sizlere Dr. Stone 3. Sezon ne zaman hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Dr. Stone 3. Sezon Ne Zaman
Dr. Stone 3. Sezon Ne Zaman

Dr. Stone 3. Sezon Ne Zaman?

Sevilerek izlenen Dr. Stone animesinin 2. Sezonunun bitişinin ardından yapımcılar bizlere 3. sezon için bir Twitter paylaşımından görseller yayınlamışlardı. Görselle kalmayıp üstüne üstün bizlere bir fragmanda yayınladılar. Dr. Stone 3. sezonunun kesinlikle geleceğini biliyoruz fakat bu bildiride bizlere net bir tarih verilmedi maalesef.

Fakat biz anime izleyicileri artık animelerin çıkış tarihlerini tahmin edebiliyoruz. ilk sezonu 2019 ve 2. Sezonu 2021 yılında çıktığına göre Dr. Stone 3. Sezon ne zaman adlı sorunuza 2022-2023 bahar aylarında olarak cevap verebilirim.

Yukarıdaki Twette yapımcılar Dr. Stone animesinin 3. sezonunun resmi bir şekilde onaylandığını ve 3. sezonda bizleri büyük bir deniz macerasını beklediğini belirtiyorlar.

Dr. Stone Konusu

Dr. Stone animesi konu olarak bir gün gizemli bir ışık tarafından tüm dünyadaki insan ve bazı canlılar taşlaşıyor. Taşlaşmanın ardından 3700 yıl geçiyor ve Senku adında 16 yaşındaki biri uyanıyor. Senku çok dahi ve insanları taşlaştırmadan çözecek bir çözüm bulur ve en yakın arkadaşını canlandırır. Senku ve arkadaşı birgün zor durumda kalır ve lisedeki en güçlü insanı canlandırır. Fakat Senku ile en güçlü çocuk fikir ayrılıklarına düşerler ve tatlı bir savaş içine girerler. Gerisini izleyip görün 🙂

Dr. Stone 3. Sezon Fragman

Dr. Stone animesinde diğer animeler gibi yapımcılar bizlerden görseller gizlemediler. Doğrudan bizleri merak ettirmeden fragman ve görselleri paylaştılar. İşte Dr. Stone 3. Sezon fragmanına ait görsel ve fragmanlar;

Fragman

Görseller

 

Dr. Stone 3. Sezon Ne Hakkında Geçecek

Yapımcılarında açıkladığı gibi Dr. Stone 3. Sezon deniz üzerinde geçeceğe benziyor. 2. Sezon sonunda da Senku’nun söylediği gibi dünyayı taşlaştıran ışının çıktığı yerin merkezine ulaşmaya çalışacaklar. Bizleri bolca eğlence ve gizem bekliyor olacak gibi duruyor.

Anime hakkında bilgilerimi bu sitede kullanıcıya aktarmaya çalışacağım. ^_^

0 0 Oylar
Article Rating
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum Yapmak ve Görüntülemek İçin Tıklayınızx