Bungou Stray Dogs Yeni Sezon 4. Sezon Ne Zaman

Bungou Stray Dogs animesi 3 sezon yayınlanmış olan bir tane de filmiyle sevilen ve merak edilen bir anime. Anime sitesi olarak twitter adresinde hangi animenin yeni sezonunu sabırsızlıkla bekliyorsunuz? diye bir soru yönletmiştik. Bu soru ışığında cevabı en çok duyduğumuz animelerden biri ise Bungou Stray Dogs yeni Sezon yani 4. sezon oldu. Bu sebeple bu animenin yeni sezonu üzerine bir araştırmaya giriştik.

bungou stray dogs yeni sezon 4. sezon ne zaman

4.

Bungou Stray Dogs 4. Sezon Ne Zaman

Maalesef ki net bir tarih veremiyoruz. Resmî bir açıklama gelene kadar da net bir tarih verme şansımız yok. Eğer böyle bir açıklama gelirse güncel olarak bu konuyu yenileyip yeni bir konu da açabiliriz. Sosyal medya üzerinden de sizleri haberdar ederiz. İyi bir tahlil yapacak olursak sörüyoruz ki animenin ilk iki sezonu 2016 yılının içerisinde yayınlanmıştı. Epey de sevildi fakat üçüncü sezon için uzunca bir süre bekletildik derken 2018 yılında Bungou Stray Dogs: Dead Apple anime filmi yayınlandı. Film 90 dakikalık güzel bir yapımdı. Onun da sevilerek izlenmesi sonucu olsa gerek ertesi yıl yani 2019 yılında animenin üçüncü sezonu yayınlandı.

Tüm bunları göz önünde bulundurarak ben diyorum ki: Anime filmi ve anime dizisi arasında kalmış olabilirler. Üçüncü sezonda olduğu yeni sezonun öncesinde bir film de bekliyorum açıkçası. Bu yıl öyle bir haber almadık fakat 2022 yılında yeni bir anime filmi yayınlanıp 2023 yılında da anime dizisinin 4. sezonu yayınlanabilir. Tabii ki ben 4. sezonun hemen 2022’nin başlarında yayınlanması taraftarıyım fakat önceki görünüme bakarak film beklentisi de oluşabilir.

Tüm bunların yanı sıra biliyorsunuz ki son zamanlarda anime filmleri epey rağbet görmeye başladı. Türkiye’de de anime çevreleri tarafından Demon Slayer: Mugen Train filminin vizyona girmesi epey yankı uyandırdı. Dünya genelinde anime filmleri üzerinde büyük bir ilgi toplanıyor. Bu ilgiye yanıt vermek açısından filmi öncelikle görüyorum diyebiliriz.

Bungou Stray Dogs Önceki Sezonlar

Birinci Sezon: 7 Nisan 2016 tarihinde başlamıştı. 23 Haziran 2016 tarihinde ise sona ermişti. Toplam 12 bölüm sürdü.

İkinci Sezon: 6 Ekim 2016 tarihinde başlamıştı. 16 Aralık 2016 tarihinde ise sona ermişti. Toplam 12 bölüm sürdü.

Üçüncü Sezon: 12 Nisan 2019 tarihinde başlamıştı. 28 Haziran 2019 tarihinde ise sona ermişti. Toplam 12 bölüm sürdü.

Bungou Stray Dogs Kaç Bölüm

Yukarıda da görmüş olduğunuz gibi toplam 36 bölüm sürmüş olan bir anime.

Bungou Stray Dogs Animeden Sonra Manga Başlangıcı

Animeyi izledim, söylediklerinize de pek kulak asmayacağım çünkü çok merak ediyorum. Diyeniniz varsa animenin mangasından devam edebilir. Anime serisinin 36 bölümlük olan kısmı mangadaki 53 bölüme denk geliyor. Yani manganın 54. bölümünden okumaya başlayabilirsiniz.

Anime Sitesi Youtube Kanalı 🙂

1.5 2 Oylar
Article Rating
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum Yapmak ve Görüntülemek İçin Tıklayınızx