Akatsuki no Yona Animeden Sonra Manga Başlangıcı

Bildiğiniz gibi Akatsuki no Yona animesi 2014 yılının ekim ayında izleyici ile kavuşmuştu. 2015 Yılının ekim ayında ise ilk sezonun final bölümü yayınlanmıştı. Bu bölümlerden sonra OVA bölümler yayınlanmış olsa da animenin ikinci sezonu yayınlanmadı. Henüz ne zaman yayınlanacağını da bilmiyoruz. Üzerine bir araştırma yaparak yayınlanacak mı? Yayınlanacaksa ne zaman yayınlanacak gibi sorulara daha sonra cevap vermeye çalışacağız. Şimdi Akatsuki no Yona animeden sonra manga başlangıcı noktasını merak edenler için kısaca bu bilgileri verelim.

akatsuki no yona animeden sonra manga başlangıcı
Akatsuki no Yona Animeden Sonra Manga

Akatsuki no Yona Animeden Sonra Manga Başlangıcı

Google aramalarında animeler üzerine yapılan aramalara göz atıyoruz. Gördük ki “akatsuki no yona manga start after anime” ve “akatsuki no yona anime end manga chapter” gibi Türkiye konumlu aramalar var. Bu ve buna benzer aramaların Türkçe yapılmamasındaki sebep elbette güncel bir anime sitesinin Türkiye’de hizmet vermiyor olması. Anime sitesi adresi bunun için var 🙂

Daha fazla sözü uzatmadan sizi de sıkmadan ama kelime sayısını da dolduramadan 🙂 yanıtı verelim.

Akatsuki no Yona animesinin ilk sezonu manganın 8 cildini yani 47 bölümü kapsamaktadır. Animeyi izlediniz ve devamı merak ederek mangadan okumak istiyorsanız 47. bölümden başlayabilirsiniz.

OVA bölümlerine gelecek olursak:

İlk OVA 18 Eylül 2015 tarihinde yayınlandı. İkinvi OVA 19 Ağustos 2016 tarihinde yayınlandı. Üçüncü OVA ise 20 Aralık 2016 tarihinde yayınlandı. Daha çok mangadaki ekstra bölümler üzerinden yapıldığı için izlediyseniz bile mangaya hangi bölümden başlamanız gerektiğini değiştirmeyecek. İyi okumalar diliyoruz.

Anime Sitesi Youtube Kanalına Göz Atabilirsiniz!

0 0 Oylar
Article Rating
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum Yapmak ve Görüntülemek İçin Tıklayınızx