Demon Slayer: Mugen Train Filmi Türkiye Vizyon Tarihi Belli Oldu!

Demon Slayer diğer bir adı ile Kimetsu no Yaiba filmi olan Mugen Traini 2020 yılında izleyicilere sunmuştu. Japonya’da çok fazla ses getiren bu yapımım Türkiye’ye geç olsada sinama vizyon tarihi belli oldu. Şimdi sizleri daha çok heyecanlandırmadan Kimetsu no Yaiba: Mugen Train çıkış tarihini paylaşacağım.

Demon Slayer: Mugen Train Türkiye Vizyon Tarihi

BoxOfficeTürkiye’nin paylaşımına göre Mugen Train yapımının çıkış tarihi 20 Ağustos 2021 olarak belirlendi. Fakat şuanlık sadece CinemaPink sinamalarında yer alıcak. CinemaPink sinema listesini öğrenmek için Buraya Tıklayabilirsiniz. Korona virusun getirdiği zorluklardan biride sinama sektörü olduğu için Mugen Train filminin çıkış ve türkiye için vizyon tarihi biraz geç olmuş olabilir. Fakat yinede Türkiye’de böyle bir  yapımı görebilmek çok mutlu edici.

Demon Slayer: Mugen Train
Demon Slayer: Mugen Train

Demon Slayer: Mugen Train Konusu

Shinobu, Tanjirou, Zenitsu, Inosuke ve Nezuko; Demon Slayer Corps liderlerinin gözetimi altında iyileşmele kalmayıp liderlerden yepyeni bir teknik öğrenirler: Tam Konsantrasyon Tekniği. Gizemli Sonsuzluk Treni onları şeytanların hayallerine taşırken bu seferki görevlerinde sahip oldukları bütün yeteneklerin yanı sıra yeni keşfettikleri tekniğe de ihtiyaçları olacaktır!

Kimetsu no Yaiba: Mugen Train Fragman

Eğer merak ediyorsanız mugen train filminin fragmanını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Kaynaklar: boxofficeturkiye.com , sinemalar.com

Anime hakkında bilgilerimi bu sitede kullanıcıya aktarmaya çalışacağım. ^_^

0 0 Oylar
Article Rating
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum Yapmak ve Görüntülemek İçin Tıklayınızx