Beware of the Villainess Webtoon Öneri ve Konusu

Bugün sizlerle paylaşacağım webtoon gerek konusu gerek hikaye gidişatı bakımından oldukça sevkli ve serüvenli bir webtoondur. Beware of the Villainess webtoon tapas.io adresinde toplamda 1.5 milyon kes okunmuş ve 58 bin kişi tarafından listesine alınmıştır.

Beware of the Villainess Webtoon

Oluşturan: Berry, Blue Canna, Soda Ice

Okuma: 1.5 M

Listeye Ekleyen: 58.7 k

Bölüm: 52 Bölüm

Kategori: Drama, Komedi, Fantastik

***Veriler sadece tapas.io adresinde bulunanlardır. Diğer platformlarda gerçekleştirilen veriler bunlara dahil değildir.

Beware of the Villainess Webtoon
Beware of the Villainess Webtoon

Beware of the Villainess Webtoonu Konusu

Arkanıza yaslanın ve bir melek kahramanının ve sadık taliplerinin aşkının derinliği için yarışırken romantik öyküsüne katılın. Kötü kadın olarak uyandıktan sonra, nişanlımın beni aldattığına şahit oldum. Benden başka bir kadınla beraberdi ve çok neşeli gözüküyordu. Bunun karşısında ağlamadım, gözyaşlarım boşa harcanmayacak kadar değerli.

Beware of the Villainess Webtoon konusunu anlatırken kahramanın sözleri üzerinden ilerlemek istedim. Hikaye gerçekten keyifli ve maceralı.

Beware of the Villainess Webtoonu Oku

Beware of the Villainess Webtoonunu okumak için tapas.io adresini ziyaret edebilirsiniz. taps.io adresinde türkçe seçeneği bulunmuyor fakat siz biliyorsunuz işi 😉 Ben size resmi kaynak linki bırakıyorum bulursunuz siz 🙂

Beware of the Villainess Webtoon Oku

Daha fazla Webtoon Önerilerine göz atmak isterseniz Webtoon Öneri kategorimize göz atabilir, Twitter adresimizden güncelleme ve duyurulara ulaşabilirsiniz.

 

Anime hakkında bilgilerimi bu sitede kullanıcıya aktarmaya çalışacağım. ^_^

0 0 Oylar
Article Rating
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum Yapmak ve Görüntülemek İçin Tıklayınızx