The Witcher Anime Ne Zaman? The Witcher Anime Geliyor!

The Witcher oyununun sevilmesinden sonra Netflix platformu aracılıysa ilk başta dizisi yayınlanmaya başlamıştı. Dizinin 2. sezonunun yanın tarihi açıklanırken aynı zamanda The Witcher anime ne zaman sorularımıza da cevaplamış oldular. The Witcher yapımının animesini Netflix şirketi bir film olarak yayınlamayı uygun gördüler. Bu yapımı üstlenen şirket daha önce The Legend Korra ve Dota: Dragon’s Blood adlı büyük yapımlarda yer aldı. Bu yüzden beklentimizi biraz arttırabiliriz 🙂

The Witcher: Nightmare of the Wolf anime filmi hakkında çok fazla bilgimiz olmadığı için animenin daha uzun vakitlerde çıkacağını tahmin ediyordum fakat Netflix platformu çok hızlı davranarak bizleri şaşırttı. The Witcher anime filmi, diğer Witcher yapımlarında olduğu gibi baş kahramanımız Geralt ve onun akıl hocası Vesemir’in etrafında geçmektedir. Şimdi ise sizlere The Witcher anime ne zaman çıkacak onun hakkında bilgi vereceğim.

The Witcher Anime Ne Zaman
The Witcher Anime Ne Zaman

The Witcher Anime Ne Zaman

The Witcher: Nightmare of the Wolf anime filmi beklediğimden daha yakın zamanda bizlere ulaşacak gibi duruyor. Yayınlanacak film şuanlık 1 saat 22 dk. sürecek gibi duruyor. The Witcher anime filmi tam olarak 23 Ağustos 2021 tarihinde Netflix platformunda yayınlanacak. Eğer yapımın 2. filmi çıkarsa ne zaman çıkacağı hakkında bilgi almak için takipte kalın.

The Witcher Anime Fragmanı

Anime filminin yayın tarihini bizlere açıklarken Netflix platformu bizlere ufak bir fragman eşliğinde açıklamada bulundu. Bizde sizlere The Witcher filmine ait fragmanı aşağıya ekledik.

The Witcher Anime İzle

The Witcher animesini izlemek için Netflix platformuna üye olmanız gerekmektedir. Eğer Netflix platformuna üyeyseniz bu adresten 23 Ağustos 2021 tarihinde The Witcher: Nightmare of the Wolf adlı anime filmini izleyebilirsiniz.

Kaynak : Youtube

Anime hakkında bilgilerimi bu sitede kullanıcıya aktarmaya çalışacağım. ^_^

0 0 Oylar
Article Rating
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum Yapmak ve Görüntülemek İçin Tıklayınızx