Sorunsuz Anime İzleyebileceğiniz 5 Anime İzleme Siteleri

Anime izlerken sorunmu yaşıyosunuz? Bu paylaşımızda sizlere sorunsuz bir şekilde anime izleyebileceğiniz web sitelerinden bahsedeceğim. Biz Anime sitesi olarak izleyicilere hep resmi kaynaklardan izlemeleri için tavsiye ve önerilerde bulunduk. Anime izleme siteleri listemizde de bu misyonumuzu koruyarak sizlere resmi sitelerden örnekler vereceğiz. Bu anime izleme önerilerinde istediğiniz her anime olamayabilir fakat emin olun ki içerisinde onlarca güzel anime mevcut. Hadi gelin anime izleme siteleri listemize:

Anime İzleme Siteleri

Anime izleme siteleri listemizde sizlere daha çok resmi ve güvenilir kaynaklardan öneri sunmaya çalışık. Sizlerinde izlediği fakat listede olmayan yasal anime siteleri mevcutsa yorumlarda öneri olarak belirtebilirsiniz.

1- Netflix

Netflix dünya çapında sinema ve film dalında en büyük platformlardan biridir. İçerisinde sadece anime değil birçok kült film, dizi ve birçok farklı yapım bulunmaktadır. Dünya’da Corona Virüs salgınından insanlar bu sektöre daha çok ilgi göstermiş oldu. Bu ilgimizi hiçbir zaman kırmayan Netflix anime konusunda da çok ciddi işler başarmıştır.

Son zamanlarda en çok ses getiren High-Rise Inasion, Castlevania, Dota: Dragon’s Blood, Eden, Akame Ga Kill! gibi birçok animeye imzasını atmıştır. Bunların yanında artık kült haline gelmiş Death Note, Sword Art Online, Beyblade ve Pokemon gibi animeler mevcuttur. Netflix’te izleyebileceğiniz diğer animeleri aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Netflix’in hiçbir platformda bulamayacağınız anime dublajları ve kaliteli çevirmenleri ile yapılmış altyazıları bulunmaktadır. Aylık 26,99 tl gibi bir fiyatı mevcuttur.

 

Anime İzleme Siteleri Netflix
Anime İzleme Siteleri Netflix

2- Amazon Video Prime

Amazon Prime Video Türkiye’de çok fazla ses getirmese de son zamanlarda eklediği güzel dizi ve filmlerle piyasada yerini almaya başladı. Prime Video’nun en fazla tercih edilmesi ayda sadece bir kola fiyatına (7,99 tl) yüzlerce filme erişebiliyorsunuz. Tabi bunun bazı dezavantajları olabilir.

Video Prime platformunda Beatless, Banana Fish ve Kokkoku gibi güzel yapımlar mevcuttur. İçerisinde fazla anime barındırmasa da çok kaliteli animeler olduğunu göreceksiniz. Diğer önerilerimize aşağıdaki linkten ulaşabilirisiniz.

 

Amazon Video Prime
Amazon Video Prime

3- Hulu

Hulu kaliteli içeriklerle mevcut ayda 5,99 $’a alabileceğiniz platformdur. Ülkemizde doların yüksek oluşundan kaynaklı diğer platformlara nazaran pahalı gelse de içerisinde diğer rakiplerinde olmayan birçok anime mevcut. Öncelikle Naruto, Naruto Shinppuden ve Boruto gibi büyük ses getiren animeler içeriyor.

Bunun yanında içerisinde yüzlerce popüler anime barındırmaktadır. Diğer platformlara benzer bunda da tüm cihazlar ile uyumlu ve çevrimdışı izleme özelliği bulunmaktadır.

 

Anime İzleme Siteleri Hulu
Anime İzleme Siteleri Hulu

4- Tubi TV

Tubi TV %100 yasal bir bedava anime izleme sitesidir. İçerisinde bedava olmasına karşın GeGeGe No Kitaro, Toriko ve Saint Seiya Saintia Sho gibi animeler mevcuttur. Çok fazla içerisinde anime barındırmasa da sizleri birkaç ay idare edecek içerik var 🙂

Tüm platformlardan izleyebileceğiniz bu site içerisinde animenin yanında toplamda 20.000 içeriğe sahiptir. Konumuz film önerisi değil fakat göz atmanızda yarar var 🙂

 

Anime İzleme Siteleri Tubi TV
Anime İzleme Siteleri Tubi TV

5- Con TV

Con TV Tubi TV gibi ücretsiz yasal anime izleyeceğiniz siteler arasındadır. İçerisinde fazla anime olmasa da bedava olması güzel bir imkan sağlıyor. Platformda Earl and Fairy, 07-Ghost ve Yu-Gi-Oh! gibi  yapımlar içeriyor. Daha birçok animeyi bu platformda bulup izleyebilirsiniz. İyi Seyirler.

 

Con TV
Con TV

 

Bu paylaşımızda sizlere sorunsuz anime izleyebileceğiniz 5 adet platformdan bahsettik. Sizlerinde önerileri olursa bizlere belirtebilirsiniz. Keyifli Günler!

Anime hakkında bilgilerimi bu sitede kullanıcıya aktarmaya çalışacağım. ^_^

0 0 Oylar
Article Rating
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum Yapmak ve Görüntülemek İçin Tıklayınızx