Kanojo Okarishimasu 2. Sezon Ne Zaman? Rent-a-Girlfriend

Kanojo Okarishimasu diğer bir adıyla Rent-a-Girlfriend 21 Haziran 2017 yılında bir magazin dergisinde çıkmış olan ve hala devam etmekte olan mangadan uyarlanmış bir animedir. Manga okurlar tarafından sevilince yapımcılar 2020 yılında Rent-a-Girlfriend animesinin ilk sezonunu yayınladılar. Manga şuanda güncel olduğu için Kanojo Okarishimasu 2. sezon çok yakında bizlerle olacaktır.

Animenin 1. sezonu toplamda 12 bölümden oluşuyor. Rent-a-Girlfriend animesinin 2. sezonunda da büyük ihtimal 12 bölümden oluşacaktır. Bölüm sayısı bu tarz anime için gayet yeterli bir sayıdır.

Kanojo Okarishimasu Konusu

Kanojo Okarishimasu animesinin konusu: Kazuya Kinoshita kız arkadaşı ile çıkarken Nami Nanami tarafından terk edilir. Kazuya Kinoshita bunun üzerine bir kız kiralamak için çevrimiçi bir flört uygulaması kullanır. Bu uygulamayı kullanmasının en temel sebebi olan Chizuru Mizuhara adlı kişiyen içten olmadığı için düşük puan verir. Bunun üzerine Chizuru Mizuhara onun beklendiğinden daha kaba biri olduğunu ifade eder.

Bir süre sonra Kazuya’nın büyükannesi rahatsızlanır ve hastaneye yatırılır. Bunun üzerine Kazuya büyükannesini ziyarete Chizuru ile gider. Büyükannesi Chizuru’nun güzelliğine kendini kaptırır. Bu şekilde Kazuya, Chizuru’yu kiralamaya devam eder. Sizce olaylar bu şekilde gidiyor mu ? Tabiki Hayır! Davamı Spoiler izleyin ve yorumlarınızı bize Twitter adresimizden iletin.

Kanojo Okarishimasu 2. Sezon Ne Zaman
Kanojo Okarishimasu 2. Sezon Ne Zaman

Kanojo Okarishimasu 2. Sezon Ne Zaman

Rent-a-Girlfriend animesi çok yüksek bütçelere sahip bir anime olmadığı için yapımcılar bütçe biriktirmeyi bekliyorlar. Zaten şuanda mangası güncel olarak devam ettiği için Kanojo Okarishimasu 2. sezon kesinlikle çıkacağını söyleyebilriz.( Yapımcılarda açıkladı zaten)

Kısacası Kanojo Okarishimasu 2. Sezon 2022 yılında çıkış yapacağı kesinleşmiş bulunuyor. Tam olarak ay belirtilmese de ilk sezonun Temmuz ayında çıktığını biliyoruz. Tahminlerimce Rent-a-Girlfriend animesinin 2. sezonu 2022 yılının yaz aylarında bizlerle buluşacağı.

 

Rent-a-Girlfriend 2. Sezon Fragman

Kanojo Okarishimasu 2. Sezon kesinlikle geleceğini belirttik fakat sizlerle herhangi bir fragman paylaşmadık. Yapımcılar fragman konusunda şuanlık erken olduğunu düşünüyorlar. Şuanlık sizlere 2. sezonun geliş kutlaması videosunu paylaşayım. Yapımcılar fragman paylaştığında bu başlık altında sizlere ulaştıracağız.

Japonyada oldukça popüler olan bu animenin dışında Japonya’da en çok animelerin listesini merak ediyorsanız aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Anime hakkında bilgilerimi bu sitede kullanıcıya aktarmaya çalışacağım. ^_^

0 0 Oylar
Article Rating
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum Yapmak ve Görüntülemek İçin Tıklayınızx