One Piece Mangası Yayınlanacak mı?

One Piece mangası yayınlanacak mı? Manga sona mı erdi? ve One Piece neden çıkmıyor? Gibi sorular sizin aklınıza takılmadan önce anime sitesi olarak haberi aldık. Dolayısıyla size bu şoku yaşatmamak için erkenden duyurumuzu yapmak için kolları sıvadık.

One Piece mangakası Eiichiro Oda’nın astigmat ameliyatı geçirecek olması, seriye dört haftalık bir ara verilmesine neden oldu. Manga 19 Haziran’dan 10 Temmuz’a kadar; Weekly Shonen Jump dergisinin 29. sayısından 32. sayısına kadar ara verecek. Neyse ki Manga 18 Temmuz’da 33. sayıdan itibaren yayınlanmaya devam edecek. Yani endişeye sebep herhangi bir durum söz konusu değil. Bugün 7 haziran ve  12 Haziran’da çıkacak olan 28. Sayıda herhangi bir sorun yok yani yayınlanacak. Biz anime sitesi olarak siz sormadan söyleyelim istedik.

One Piece Mangası Hakkında Eiichiro Oda’nın Açıklamaları

Eiichiro Oda astigmatın neden olduğu bulanık görüşün çalışmalarını etkilediğini açıkladı. Geçen yıl editörüyle tartıştıktan sonra ameliyat olmaya karar verdi.

one piece mangası yayınlanacak mı

Shueisha’nın Weekly Shonen Jump dergisinde 19 Temmuz 1997’de yayınlanmaya başlayan One Piece mangası o tarihten bu yana yayınlanmaya devam ediyor. Derlenen 105. cilt 3 Mart’ta yayınlandı ve 106. cildin 6 Temmuz’da yayınlanması planlanıyor. Hikaye, diğerleri gibi “One Piece” olarak bilinen efsanevi hazineyi bulmayı hayal eden hevesli bir korsan olan Monkey D. Luffy’yi takip ediyor. Yolculuğu boyunca bir mürettebat oluşturan Luffy, bir gemi elde etmektedir. Sonrasında rakip korsanlar ve hükümet güçleriyle karşılaşırken Grand Line’ı keşfeder.

Manganın anime prömiyeri Ekim 1999’da gerçekleşti. O zamandan beri biz anime severlerin ilgisiyle birlikte yayın hayatına devam etti.

Ağustos 2022’de One Piece Film Red anime filmi Japonya’da gösterime girdi. Hem bilet satışları hem de gişe geliri açısından serinin en çok satan ve en çok kazanan filmi oldu. Film, Japonya’da tüm zamanların en çok kazanan sekizinci filmi oldu. Ayrıca kazanılan yen ve satılan biletler açısından 2022 gişesinin zirvesine yerleşti. Yani zaman One Piece’i eskitmiyor aksine daha popüler ve daha yeni hale getiriyor.

Netflix ayrıca manganın bu yıl yayınlanacak bir live-action dizi uyarlamasının da yapımcılığını üstlendi. Yeni haberleri sizlerle paylaşacağız.

Bizi Twitter üzerinden takip etmeyi ihmal etmeyin! Ayrıca sizden gelen çizimlere göz atabilirsiniz.

0 0 Oylar
Article Rating
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum Yapmak ve Görüntülemek İçin Tıklayınızx