Odd Girl Out Webtoon Konusu / Webtoon Öneri

Odd Girl Out webtoon u ilk yayınını 2015 Mayıs ayında web üzerinden yayınlanmaya başladı. Odd Girl Out webtoununun yazar ve çizerliğini Morangji adlı biri üstlenmiştir. Webtoon genellikle drama komedi ve okul hayatı üzerine kurulmuştur. Şuanda hala devam etmekte olan webtoonun 2 sezon ve 235 den fazla bölüme sahip. Webtoon.com adresinde her pazartesi olarak paylaşılan bu webtoon çok büyük bir kitle toplamayı başarmıştır.

Webtoonun esinlendiği film ise aynı adı taşıyan Odd Girl Out filmidir. Bu filmde de webtoonda olduğu gibi okul hayatı üzerine kurulmştur. Bu filmide merak edenler izleyebilir.

Odd Girl Out Webtoon
Odd Girl Out Webtoon

Odd Girl Out Webtoonu

Oluşturan : Morangji

Okuma : 700 K

Puan : 9.84

Bölüm : 2 Sezon 235+ Bölüm

***Veriler sadece webtoons.com adresinde bulunanlardır. Diğer platromlarda gerçekleştirilen veriler bunlara dahil değildir.

Aynı zamanda myanimelist.net adlı sitede 7.91 puanlık oylamaya sahiptir. Bu veriler ile odd girl out webtoon ne kadar sevilen bir webtoon olduğunu görebiliriz.

Odd Girl Out Webtoonu Konusu

Çok güzel kış tatilinin ardından artık okul başlamıştır. Nari okuldaki en güzel 3 kız ile arkadaş oluyor. Fakat göründüklerinin tersine hepsinin yaşantısında zorluklar ve anlatması güç karmaşık hikayeleri mevcuttur.

Bu webtoon sizlere çok faklı duygular hissetmenizi sağlayacaktır. Bazı zamanlarda gülecek bazı zamanlarda ise ağlamamak için kendinizi zor tutacaksınız.

Odd Girl Out Webtoon Oku

Odd Girl Out webtoonu okumak için webtoons.com adresinden ulşabilirsiniz.

Odd Girl Out Webtoonu Oku

Daha fazla Webtoon Önerilerine göz atmak isterseniz Webtoon Öneri kategorimize göz atabilir, Twitter adresimizden güncelleme ve duyurulara ulaşabilirsiniz.

Anime hakkında bilgilerimi bu sitede kullanıcıya aktarmaya çalışacağım. ^_^

0 0 Oylar
Article Rating
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum Yapmak ve Görüntülemek İçin Tıklayınızx