Nidome no Koi wa Hayami-kun to: Saki Aikawa’nın Yeni Mangası Yayınlanıyor!

Ünlü mangaka Saki Aikawa, Shueisha’nın Margaret dergisinin 5 Haziran’daki bir sonraki sayısında “Nidome no Koi wa Hayami-kun to” (“İkinci Aşkım Hayami-kun ile”) başlıklı yeni bir manga yayınlayacak. Beast Boyfriend ve Black Marriage dahil sevilen pek çok manganın yazarı olması nedeniyle yeni manga da ilgi görecek gibi gözüküyor. Manga, okula başladıktan hemen sonra hoşlandığı bir erkeğe itirafta bulunan ancak anında reddedilen bir kızın hikâyesini anlatacak. Başarısız itiraftan daha da kötüsü da baş karakterimizin başına gelecek. Okulun en havalı çocuğu bu başarısız itiraf sahnesine birebir tanık olacak.

Aikawa’nın bir önceki mangası “Black Marriage” 25 Nisan’da 10. derlenmiş kitap cildinde sona erdi. Manga, 2020 mart ayında Margaret dergisinde yayınlanmaya başlamıştı. Aikawa ayrıca “Tsukikage Moratorium” mangasını da Kasım 2019’da sonlandırmıştı. Akita Shoten manganın üçüncü ve son cildini 2020 ocak ayında yayımlamıştı. Aikawa mangayı Mayıs 2017’de Akita Shoten’in Monthly Princess dergisinde yayınlamaya başlamıştı.

nidome no koi wa hayami-kun to manga

Aikawa’nın diğer eserleri arasında “Yagami-kun wa, Kyō mo Ijiwaru” (Yagami-kun Bugün Yine Benimle Dalga Geçiyor) ve “The Fox’s Kiss” yer alıyor. Kadokawa’nın BookWalker hizmeti, Aikawa’nın “The Fox’s Kiss” mangasının üç cildini de Aralık 2017’de İngilizce yayınlamıştı. Başarılı mangakanın eserleri sizin de ilginizi çekiyorsa yeni yayınlacak olan mangası için şimdiden yerini alabilirsiniz. Bizden söylemesi.

Nidome no Koi wa Hayami-kun to mangası yayınlanmasına günler kaldı. Bu yüzden manga yayınlandıktan sonra görüşlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

Güncel anime, manga, webtoon ve animasyon ile alakalı tüm haberler için bizi takip edin! Ayrıca içerik önerileriniz için twitter adresimizden bizi takip edebilirsiniz.

5 2 Oylar
Article Rating
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum Yapmak ve Görüntülemek İçin Tıklayınızx