Naruto / Naruto Shippuuden Karakterleri Listesi ve Analizleri

Bu paylaşımızda sizlere web sitemizde paylaşmış olduğumuz Naruto ve Naruto Shippuuden Karakterlerinin listesi ve analizlerini liste şeklinde vereceğiz. Karakter listesinin içerisinde spoiler bulunmamaktadır fakat verilen linkler üzerinde gideceğiniz incelemelerde spoiler mevcuttur. Şimdi sizlere Naruto Shippuuden karakterleri listesini paylaşacağım;

1- Shikamaru Nara

Shikamaru Nara Asuma’nın takımında yer alan bir öğrencidir. Shikamarunun kullandığı gölge tekniği ve grubun diğer bir üyeleri olan Choji ve Ino teknikleri ile birleşince çok güçlü bir takım haline geliyorlar. Bunu tekniği birleştirme bablarından kalma bir fikirdir, takımda yer alan kişilerinde babaları zamanında aynı takımda yer alıyorlarmış. Naruto ve Naruto Shippuden’de en zeki karakterdir.Narutoyu küçüklüğünden beri seven ve en çok destekçisi olan karakterlerden biridir.

Shikamaru Nara Karakter Analizi İçin;

Shikamaru Nara
Shikamaru Nara

 

2- Hyuga Neji

Rock Lee ve Tenten ile aynı grupta olan Hyuga Neji, Konoha köyünün en önde gelen klanlardan olan Hyuga klanından gelmektedir. Hyuga klanından olduğundan Byakugan yeteneğini kullanabilmektedir. Byakugan sayesinde birçok gizli jutsuyu kendi başına öğrenmiştir. Ateş, toprak ve su çakra tiplerini kullanabilmektedir.

Hyuga Neji Karakter Analizi İçin;

Hyuga Neji
Hyuga Neji

 

3- Hashirama Senju

Senju klanından gelen Hashirama, Konoha köyünün ilk hokagesidir. Güçlü olmasına nazaran yumuşak kalpli ve nazik biridir. Madara ile en yakın arkadaş olan Hashirama, klanlarının düşmanlıkları yüzünden karşı karşıya gelirler. Hashirama Senju Mokutan,toprak,ateş,su,rüzgar,yıldırım gibi birçok elemekti kullanabilmektedir.

Hashirama Senju Karakter Analizi İçin;

Hashirama Senju
Hashirama Senju

 

4- Rock Lee

Naruto Shippuuden Karakterlerleri nden olan Rock Lee karakteri Naruto animesinde en sevdiğim karakterlerden biridir. Gai sensei ile baba ve oğul denecek kadar yakındırlar. Rock lee karakterini sevmemin bir diğer sebebi ise doğuşten gelen herhangi bir yeteneği bulunmamasıdır. Jutsu kullanamayan Rock Lee TaiJutsu üzerinde kendini geliştirmeye başlar.  Herkese  karşı iyi niyetli ve yardımsever olan Rock Lee ileride muazzam güçlere sahip oluyor.

Rock Lee Karakter Analizi İçin;

Rock Lee
Rock Lee

Anime hakkında bilgilerimi bu sitede kullanıcıya aktarmaya çalışacağım. ^_^

0 0 Oylar
Article Rating
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum Yapmak ve Görüntülemek İçin Tıklayınızx