Castlevania Anime Önerisi ve Castlevania Konusu

Sizlere önereceğim anime netflixte bulunan Castlevania animesidir. Castlevania animesi benim çok sevdiğim ve Netflixte bulunan animeler arasındadır. Sadece Netflixte bulunmıyor aynı zamanda resmi Netflix animesidir. Castlevania Animesi Imdb puanı olarak 8.2 puan (39.117 oy) almış ve şuanda 3 sezon ve 22 bölümden oluşmaktadır. İçerisinde drama, fantezi, aksiyon, macera ve korku gibi konular yer almaktadır.

Castlevania Anime

Oluşturan : Warren Ellis

Imdb Puanı : 8.2

Bölüm : 1. Sezon 4 Bölüm / 2. Sezon 8 Bölüm / 3. Sezon 10 Bölüm

Yayın Tarihi : 7 Temmuz 2017

Durumu : Devam Ediyor

Castlevania, aslında aynı adı taşıyan bir video oyun serisine dayanmaktadır. Animenin ilk iki sezonu 1989’da geliştirilmiş olan Castlevania III: Dracula’s Curse oyunundan uyarlanmıştır.

Dizinin ilk sezonu 7 Temmuz 2017’de ilk olarak Netflix’te yayınlandı. Yayınlandığı gün ilk sezon 4 bölüm olarak izleyicilere sürüldü. Yayınlandıktan sonra 2.sezon için imzalar atıldı ve 26 Ekim 2018’de 2.sezon yayınlandı. Ardından 10 bölümlük 3.sezon 5 Mart 2020’de paylaşıldı.

4. sezon onayı ile çalışmalara başlanan animenin 4. sezonu muhtemelen 2021’nin 2.yarısında geleceğe benziyor.

Castlevania Anime Konusu
Castlevania Anime Konusu

Castlevania Anime Konusu

Castlevania video oyunundan uyarlandığı için anime de oyunun hikayesine bağlı olarak gitmektedir. Castlevania animesinde Dracula’nın kontrol ettiği öteki dünyaya ait yaratıkların istila ettiği şehri kurtarmak için savaşan vampir avcısını anlatıyor.

Anime görsel olarak dolgun, effectler oldukça gerçekçi bir halde. Bölüm olarak kısa olduğu için hikayeler daha dolu oluyor.

Castlevania Anime İzle

Castlevania animesini izlemek için Netflix abonesi olmanız gerekmektedir. Aslında olmanıza gerek yok ama 🙂 Biz sizlere bu animenin emeğinin karşılığını verilmesi gerektiğini söylerek Netflix linkini bırakıyorum;

Castlevania Anime İzle

Daha fazla Anime Önerilerine göz atmak isterseniz Anime Öneri kategorimize göz atabilir, Twitter adresimizden güncelleme ve duyurulara ulaşabilirsiniz.

Anime hakkında bilgilerimi bu sitede kullanıcıya aktarmaya çalışacağım. ^_^

0 0 Oylar
Article Rating
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum Yapmak ve Görüntülemek İçin Tıklayınızx