Kubera Webtoon Öneri ve Kubera Webtoon Konusu

Kubera Manhwa türünde eşsiz bir yere sahip eserdir. Kubera webtoon olay örgüsüyle ve çizimleriyle kubera oku yanları merakta uyandıran bir yapıya sahip. 7 Şubat 2010 tarihinde çıkış yapmış ve kubera webtoonu hala günümüzde devam etmektedir. Ağırlıklı olarak Fantastik türünde yer alsa da içerisinde aksiyon, macera, komedi  gibi diğer türleride kapsamaktadır.

Kubera webtoonunun şuanda toplam 178 adet bölümü bulunmaktadır. 2010 yılından bu yana devam eden webtoon ne zaman sona ereceğini şunalık söylemek zor gibi duruyor.

Kubera adlı web çizgi romanın yapımcısı ve çizeri olan Currygom adını pek fazla duymuş olmasakta bu yapımdan sonra adını çeşitli yerlerde duyacağımıza eminim.

Kubera Webtoon

Oluşturan :Kubera

Okuma : 228 K

Puan : 9.7

Durum : Devam Ediyor…

Kategori : Fantastik, Aksiyon, Macera, Komedi

Bölüm : 178 Bölüm

***Veriler sadece webtoons.com adresinde bulunanlardır. Diğer platromlarda gerçekleştirilen veriler bunlara dahil değildir.

Hala devam etmekte olan bu webtoonun yeni bölümlerini heyecan ile bekliyoruz. Sizlere de bu webtoonu okumayı tavsiye ediyorum. Gelelim şimdi kubera webtoonunun konusuna.

Kubera Webtoon
Kubera Webtoon

Kubera Webtoon Konusu

Sonsuz yaşama sahip tanrıların ve eşiz güce sahip yaratıkların bulunduğu ve bunların ortasında bulunan insanoğlu! Bu dünyada bir gün Kubera Leez adında kız çocuğu doğar. Bu kız çocuğunun Dünyaya büyük bir değişim getirceğine karşın kehanetler ortaya atılır.

Hikaye bu şekilde ucra bir dağ kasabasıyla başlar. Burada ailesi ile yaşayan Kubera, beklenmedik bir şekilde onu öldürmeye çalışan kırmızı beyaz bir yaratık ile karşılaşır. Ash adına gizemli bir büyücü ile köylerinin sonunu gören Kubera intikam arayıışında yola çıkarlar. Fakat bu yolsa onları çok farklı maceralar beklemektedir

. Kaderlerden oluşan bir ağ misali bir girdabın için savrulurlar. Bu 16 yaşındaki kız dünyaya kurtuluş mu yoksa yıkıma mı neden olucak ?

Kubera Webtoon Oku

Kubera webtoonunu okumak için webtoons.com adresinden okuyabilirsiniz. Ayrıca kubera türkçe oku ma linkide mevcut.

Kubera Webtoon Oku

İyi okumalar…

Daha fazla Webtoon Önerilerine göz atmak isterseniz Webtoon Öneri kategorimize göz atabilir, Twitter adresimizden güncelleme ve duyurulara ulaşabilirsiniz.

Anime hakkında bilgilerimi bu sitede kullanıcıya aktarmaya çalışacağım. ^_^

0 0 Oylar
Article Rating
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum Yapmak ve Görüntülemek İçin Tıklayınızx