Hisoka Pedofili mi? 2D Pedofili Karakter Simplemek

İlk yazım için animelerde ki 2d Pedofili karakterlerinin simplenmesi, sevilmesi ve icon olarak kullanılıp savunulması konusunu seçtim. İlk örnek olarak, tabi ki hepimizin bildiği Hisoka karakterini uygun gördüm çünkü hepimizin bildiği gibi kendisi en çok sevilen ve savunulan bir pedofili karakter. Bu yazıda fazlaca pedofili kelimesi geçecek, etkilenebilecek herkesten şimdiden özür dilerim.

2D Pedofili
2D Pedofili

Öncelikle animeyi izlemedim ama çok güzel ve özenle hazırlanan bir anime olduğunu biliyorum, bu yazıda animeyi kötülemiyorum ya da yapılan emeğe hakaret etmiyorum.

İlk olarak pedofili savunulamaz, bu 2d bir karakter olsa da aynısı geçerli ve asla ama asla romantikleştirilemez. Hisoka, güce değil orada bir çocuktan tahrik oldu bunun altını çiziyorum. Bir çocuk. Özellikle ülkemizde ve dünyada pedofilinin yaygın olması böyle bir iğrençliği savunursak, 2d bile olsa bizi de iğrenç kılar belirtmek isterim. Bir pedofili mağduru olarak, ben ve benim gibi yüzlerce insanın bu konudan etkilendiğini hatta pedofili karakterlerinin savunulmasının duygularımızı nasıl incittiğini belirtmek istiyorum. O yüzden lütfen sırf 2d oldukları için karakterin yaptığı kötü şeyleri savunmak öncelikle böyle bir şeyin mağduru olan insanlar için önemli. Eğer kendinizi güvenli bir insan olarak görüyor, bunu söylüyorsanız buna dikkat edeceğinize artık eminim. İyi günler..

Anime haberlerine anında ulaşmak için Anime Haber kategorimize göz atabilirsiniz. Bu tarz haberlere anında ulaşmak için Twitter adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

I have no idea

0 0 Oylar
Article Rating
Abone Ol
Bildir
guest
1 Yorum
Eskiden Yeniye
Yeniden Eskiye En çok oy alan
Inline Feedbacks
View all comments
#hisokakapatılsın

BİR SEY DİYİM Mİ PEDOFİLİ OLMASA KESİN HİSOKA SİMP OLURDUM AKHSGDKHASD

1
0
Yorum Yapmak ve Görüntülemek İçin Tıklayınızx