Tokyo Revengers 2. Sezon Ne Zaman

Tokyo Revengers 2. sezon ne zaman sorusu Tokyo Revengers hayranlarının en çok merak ettiği konulardan bir tanesi. Konuyu biraz uzatarak anime hakkında da 2. sezonun ne zaman yayınlanacağı hakkında da bilgiler vereceğim. Fakat yayın tarihi ile ilgili resmi bir açıklamanın olmadığını söylemeliyim. Yine de animenin ikinci sezonunun yayınlanacağına dair bir şüphe şükür ki yok. Yeni sezonun kesin olarak yayınlanacağını biliyoruz. Ekip sezon için çalışmaları sürdürüyor.

Tokyo Revengers animesi geçen yıl (2021) 11 Nisanda ilk olarak gösterime girmişti. 19 Eylül’e kadar da toplamda 24 bölüm yayınlanarak birinci sezonun final bölümü yayınlanmıştı. Aynı isimli mangadan uyarlanan anime manganın gördüğü ilgi gibi çok büyük bir ilgi gördü. Türkiye’de de gördüğü ilginin son derece iyi olduğunu söylemek mümkün.

Tokyo Revengers 2. Sezon Ne Zaman?

Tokyo Revengers 2. sezon yayınlanma tarihi henüz kesinleşmedi. Fakat 12 Aralık tarihinde yayınlanan bu video ile yapım aşamasında olduğunu öğrenmiştik. Ekip hâlâ çalışmayı sürdürüyor, yapım aşamalarını da dikkate alarak biz anime sitesi adminleri olarak bu yılın (2022) Eylül ayında yayına başlayacağını tahmin ediyoruz. Resmî bir açıklama gelene kadar bekleyeceğiz, açıklama gelirse yine haberini yaparak sizleri haberdar edeceğiz.

Tokyo Revengers Manga

Tokyo Revengers 2. sezon ne zaman sorusuna yanıt verdiğimize göre kısa bir bilgilendirme yapalım. Animenin aynı ismiyle bir manga uyarlaması olduğunu zaten yukarıda belirtmiştik. Manga yayınlanmaya 2017 yılının Mart ayında başlamıştı. Buna rağmen hâlâ güncel olarak yayın hayatına devam ediyor. Şimdiye kadar toplam 24 cilt şeklinde yayınlanmış olan manganın gördüğü ilgiye bakacak olursak uzun süreceğini tahmin etmek mümkün. Manga, 2020 yılında 44. Kodansha Manga Ödülü’nü shōnen kategorisinde kazandı. Mangakanın ismini vermeden geçecek olursak haksızlık yapmış oluruz: Ken Wakui.

Anime Sitesi Twitter hesabını takip ederek Twitterda bizimle etkileşim halinde olabilir, yayınlanan yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Anime Sitesi Youtube kanalına abone olarak anime ve mangalar hakkında video içeriklere ulaşabilirsiniz.

Yazarlarımızdan sarius’un yazıaını okumak için ise buraya tıklayabilirsiniz.

5 1 Oy
Article Rating
Abone Ol
Bildir
guest
1 Yorum
Eskiden Yeniye
Yeniden Eskiye En çok oy alan
Inline Feedbacks
View all comments
Njxj

Devami kesinlikle en kisa surede gelmeli

1
0
Yorum Yapmak ve Görüntülemek İçin Tıklayınızx