Solo Leveling Webtoon Öneri ve Solo Leveling Konusu

Solo Leveling webtoon u yani türkçe adıyla “Tek Başıma Level Atlıyorum” Chugong adlı yazar tarafından kaleme alınmış bir Güney Kore web romanıdır. Solo Leveling romanı ilk olarak 2016 yılı Temmuz ayında KakaoPage adlı platformda dijital olarak yayınlanmıştır. Solo Leveling Webtoonu toplamda şuana kadar 14 cilt ve 270 bölümden oluşmaktadır. Şuanda hala devam etmekte olan webtoon ne zaman sona ereceği şuan için belli değil.

Güney Kore’de yayınlanmaya başlasa da çok fazla sevilen yapım hayranları tarafından diğer dillere çevrilmektedir. Sizlerde kendi dilinize uygun çevirileri internette arayarak bulabilirsiniz.

Bol bol aksiyon ve macera dolu bu webtoon okurlarını fazlasıyla tatmin etmektedir. Solo Leveling dijital romanının konusuna geçmeden önce sizlere önemli bilgilerinden bahsedeyim.

Solo Leveling Webtoon

Oluşturan : Chugong

Okuma : 361 M

Yorum : 27,6 M

Bölüm : 14 Cilt 270 Bölüm

Tür : Aksiyon-Fantezi

***Veriler sadece kakao.com adresinde bulunanlardır. Diğer platromlarda gerçekleştirilen veriler bunlara dahil değildir.

Solo Leveling Webtoon
Solo Leveling Webtoon

Solo Leveling Webtoon Konusu

Dünyada bir portal vardır ve bu portal içerisinde her türden farklı canavar vardır. Bu portal bazı insanları canavar avcısı yapmaya zorlamıştır.

Hikayenin kahramanı olan Sung-Jin ise, normal bir insandan aşağı yukarı aynı güçtedir. Diğer avcılar tarafından dalğa geçilen Sun-Jin bir gün diğer avcılar ile bir mağrada hapsolurlar. Bu mağaradan sadece birkaç kişi hayatta kalabilir.  Bu hayatta kalanların arasında tüm zindandaki denemeleri tamamlayan Sun-Jin de bulunmaktadır. Bundan sonra Sun-Jin’i çok maceralı bir yol bekler.

Solo Leveling Webtoon Oku

Solo Leveling webtoon okumak için kakao.com adresinden ulşabilirsiniz.

Solo Leveling Webtoon Oku

Daha fazla Webtoon Önerilerine göz atmak isterseniz Webtoon Öneri kategorimize göz atabilir, Twitter adresimizden güncelleme ve duyurulara ulaşabilirsiniz.

Anime hakkında bilgilerimi bu sitede kullanıcıya aktarmaya çalışacağım. ^_^

0 0 Oylar
Article Rating
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum Yapmak ve Görüntülemek İçin Tıklayınızx