Shen Ze Manhua Öneri Shen Ze Manhua Konusu

Manga ve webtoon önerilerinin yanı sıra manhua önerilerini de anime sitesinde bol bol göreceksiniz. Anime sitesi yazarları sağ olsunlar eksiklerimizi bir bir kapatıyorlar 🙂 Shen Ze manhua öneri ve konusu ile başlıyoruz.

Shen Ze Manhua Öneri Genel Bakış

Hikâyesi KRE’ye ait olan ve çizimi de Djade tarafından 2020 yılında yazılan – çizilen Manhua; doğaüstü güçler, korku, gerilim ve drama türündendir. 25 bölümden oluşan ve oldukça ilgi çekici olan Manhua; okura âdeta olayın içindenmiş izlenimini veriyor. Shen Ze gördüğü her rüyada ve içinde bulunduğu her koşulda kendinizi onun yanındaymış gibi olaylara, durumlara ve bu olayların yarattığı his ve düşünceler deryasında bulacaksınız. Eğer bu türden okumalar yapmayı düşünüyorsanız bu çerezlik Manhua sizi yeterince tatmin edecektir bundan hiç kuşkunuz olmasın. Gelgelelim Manhua’nın konusuna:

Shen Ze Manhua Konusu

Henüz küçük bir çocukken sıklıkla aynı rüyayı gören Xu Shenze, rüyasını anlamlandıramadan gerçek hayatta yansımalarıyla karşılaşır rüyalarının.Rüyalarındaki gölge, gerçek hayatında da peşini bırakmamaya ve kendisine huzursuzluk vermeye devam eder.Diğer çocuklar gibi olmayan Xu Shenze, olması gereken yerin burası olmadığı izlenimine ve hissiyatına kapılır. Ama anne ve babasını üzmek istemediği için birtakım çabalamalar sonucu diğer çocuklar gibi olmaya zorlar kendini. Fakat rüyaları aynı rüya, hissettiği huzursuzluk aynı huzursuzluk olmaya devam eder.

Shen Ze Manhua Konusu
Shen Ze Manhua Konusu

 

Ebeveynlerinin vahşi bir şekilde öldürülmesiyle birlikte birtakım cevaplar arayan Xu Shenze, “Stone Kasabası” denilen bir yer olduğunu ve bütün olayların bu kasabayla bağlantılı olduğunu keşfeder. Sorularının cevaplarını bulmak için kasabaya doğru yol alan Xu Shenze, karşılaştığı insanların o kasaba hakkında konuşmak istemediklerini görür. Bununla birlikte halk, kasabayı; “Kutsal Topraklar”, “Araf” olarak adlandırır. Bir şekilde kasabaya ulaşmaya çalışan Xu Shenze’yi hangi olağanüstü olaylar zinciri beklemektedir acaba? Kısaca Manhua’nın konusu bundan ibaret. Ama okurken gerek senaryo gerekse de çizimlerin güzelliği ve bu ikisinin birleşimiyle var olan kasvetli hava insanı ürkütmesine rağmen peşinden sürüklüyor âdeta. Vakit kaybetmeden okuyun derim. Keyifli okumalar… 🙂

Shen Ze Manhua Öneri
Shen Ze Manhua Öneri

NOT: Son olarak şunları söylemek istiyorum: Final bölümünü tatmin edici bulmadım açıkçası. Sanki oldu bittiye getirilmiş gibiydi. Biraz daha tatmin edici olması okuyucular için daha olumlu sonuçlar doğurabilirdi kanımca. Fakat buna rağmen oldukça beğendiğimi söylemeden geçemeyeceğim. Çünkü dediğim gibi okurken olayları duyumsuyorsunuz. Bu da gerçek anlamda başarılı bir çalışma olduğunu gözler önüne seriyor. Söyleyeceklerim bu kadardı. Okuduğunuz için teşekkür ederim. Manhua’yı okuduktan sonra yorumlarınızı bekliyorum. Tekrar keyifli okumalar…

Anime Sitesi YouTube kanalını ziyaret ettiniz mi?

Kendimin dublorü.

0 0 Oylar
Article Rating
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum Yapmak ve Görüntülemek İçin Tıklayınızx