Lucia Webtoon Öneri ve Lucia Konusu

Sizlere bugün önereceğim webtoon türkiyede de çok fazla okunan webtoonlar arasındadır. Webtoon kültürü türkiyede az olsa da bazı güzel seriler oldukça seviliyor ve pazarda yerini alabiliyor. Lucia webtoon uda bu pazarda yerini fazlasıyla almış bir yapıt.

Lucia konusu bakımından ve içerisinde birçok farklı konuyu işleyebildiğinden bu denli sevilmektedir. Lucia webtoonu dram, romantik ve fantastik kategorisinde işlenmektedir. 2019’da çıkış yapan bu yapım şuana dek 73 bölümü yayınlanmıştır.

Tappytoon.com üzerinde yayınlanan çizgi roman tam olarak 2.9 milyon kez okunmuştur. Şuanda hala devam etmekte olan Lucia webtoonu her geçen gün okurları tatmin etmeye devam edecektir.

Lucia Webtoon

Oluşturan : Skye, Taruvi

Okuma : 2.9 M

Puan : 9.7

Durum : Devam Ediyor…

Kategori : Romantik, Dram , Fantastik

Bölüm : 73 Bölüm

***Veriler sadece Tappytoon.com adresinde bulunanlardır. Diğer platromlarda gerçekleştirilen veriler bunlara dahil değildir.

Lucia webtoonu günümüzde hala devam etmekte ve 2019 yılında çıkan bir webtoon olduğu için Lucia Oku manızı tavsiye ediyorum.  Romantik ve Dram konularını webtoon üzerinde çok güzel bir şekilde işlenmiş olup sizlere eğlenceli vakitler sağlayabilir.

Lucia Webtoon
Lucia Webtoon

Lucia Webtoon Konusu

Lucia adında ki bir kız prenses olduğunu bilmeden büyütülüyor. Ancak annesi öldüğünde saraya adım attı ve tüm geleceğini bir rüyasında gördü. Rüyasında 19 yaşına geldiğinde korkunç bir evliliğe adım atacaktı. Bu rüyada gördüğü kaderinden kurtulabilmek için çapkın lakaplı olan Hugo Taran ile sahte bir evlilik planlar. Fakat yinede bu kaderinden kurtulabilecek mi??

Sizlere daha fazla spoiler vermeden anlatmaya çalıştım. Lucia webtoonunu okuduğunuzda sizde farkına varacaksınız ne kadar değerli bir webtoon olduğuna.

Lucia Webtoon Oku

Lookism webtoon okumak için Tappytoon.com adresinden ulşabilirsiniz.

Lucia Webtoon Oku

Daha fazla Webtoon Önerilerine göz atmak isterseniz Webtoon Öneri kategorimize göz atabilir, Twitter adresimizden güncelleme ve duyurulara ulaşabilirsiniz.

Anime hakkında bilgilerimi bu sitede kullanıcıya aktarmaya çalışacağım. ^_^

0 0 Oylar
Article Rating
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum Yapmak ve Görüntülemek İçin Tıklayınızx