Lore Olympus Webtoon Öneri ve Konusu

Bugün sizlerle paylaşacağım webtoon önerisi çok fazla popüler olan Lore Olympus adlı webtoon’dur. Lore Olympus webtoon.com adresinde toplamda 4.8 M kişi tarafından okunmuş ve 9.75 site puanına sahiptir. Bu verilere bakarak kolaylıkla ne kadar çok sevilen bir webtoon olduğunu söyleyebiliriz.

Lore Olympus Webtoon

Oluşturan : Rachel Smythe

Okuma : 4.8 M

Puan : 9.75

Bölüm : 2 Sezon 144 Bölüm

***Veriler sadece webtoons.com adresinde bulunanlardır. Diğer platromlarda gerçekleştirilen veriler bunlara dahil değildir.

Lore Olympus Webtoon Öneri
Lore Olympus Webtoon Öneri

Lore Olympus Webtoon Konusu

Lore Olympus, Rachel Smythe tarafından yaratılan romantik bir webtoondur. Çizgi roman, Yunan tanrıçası Persephone ve tanrı olan Hades arasındaki ilişkilerinin modern bir şekilde anlatımından oluşmaktadır. Mart 2018 de Webtoon’da haftalık olarak yayınlanmaya başladı. Lore Olympus şu anda Webtoon platformunda en popüler çizgi romandır. Ocak 2020 verilerine göre 299 milyon görüntülenme ve Ağustos 2020 itibariyle 4.1 Milyon abonesi bulunmaktadır.

Hikaye, Hadesin partneri olan Minthe’nin onunla ayrılmasından sonra Zeus’un bir partisine katılmasıyla başlar. Hades partide Persephone’yu fark eder ve kardeşleri Zeus ve Poseidon’a Persephone’nin güzelliğinin Afrodit’e rakip olduğunu söyler ve bir takım olaylardan sonra birbirlerine ilgi duymaya başlıyorlar. Gerisi spoiler içerdiğinden bu kadarını belirtsek yeterli 🙂

Lore Olympus Webtoon Oku

Lore Olympus Webtoonu okumak için webtoons.com adresinden ulşabilirsiniz.

Lore Olympus Webtoon Oku

Daha fazla Webtoon Önerilerine göz atmak isterseniz Webtoon Öneri kategorimize göz atabilir, Twitter adresimizden güncelleme ve duyurulara ulaşabilirsiniz.

Anime hakkında bilgilerimi bu sitede kullanıcıya aktarmaya çalışacağım. ^_^

5 1 Oy
Article Rating
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum Yapmak ve Görüntülemek İçin Tıklayınızx