Kimetsu No Yaiba 3. Sezon Tarihi – Demon Slayer 3. Sezon Ne Zaman

Kimetsu No Yaiba hayranları olarak, popüler anime serisinin üçüncü sezonu hepimizi heyecanlandırdı. Resmi duyuru 5 Mayıs 2023 tarihinde Tokyo’da düzenlenen “Demon Slayer” hayran etkinliğinde yapıldı. Duyuruya göre, Kimetsu No Yaiba 3. sezon 2024 sonbaharında prömiyer yapacak. Dolayısıyla önümüzdeki sene için izleyecek harika bir sezonumuz var.

Duyuruda, gelecek sezondan neler beklenebileceği hakkında çok fazla bilgi verilmedi. Ancak Demon Slayer üçüncü sezonun hikayeye ikinci sezonun kaldığı yerden devam edecek. Hayranlar olarak merakla beklediğimiz bu yeni sezonda daha fazla aksiyon dolu savaş, duygusal anlar ve çarpıcı animasyonlar göreceğimizi umuyorum. Hali hazırda her yönüyle bizi tatmin etmeyi başaran ender anime serilerinden bir tanesi olduğu da bir gerçek. Ayrıca başrol karakterin dışında yan karakterleri de fazlasıyla sevdiğimiz bir anime olması son derece önemli.

kimetsu no yaiba 3. sezon - demon slayer 3. sezon
Kimetsu no yaiba 3. sezon Ne Zaman

Kimetsu No Yaiba 3. Sezon Nasıl Olacak? Demon Slayer 3. Sezon

Üçüncü sezonun duyurulmasının yanı sıra, dört gözle beklediğimiz Demon Slayer filmi de var. Animenin ilk uzun metrajlı filmi “Demon Slayer: Mugen Train” gişede büyük bir başarı elde etti. Aynı zamanda şu anda dünya çapında yayın platformlarında mevcut. Türkiye’de de hayranlar olarak bu filmi izledik ve sizin adınıza da konuşacağım ama gayet de beğendik.

2023’ün sonlarında piyasaya sürülecek olan anime serisinin bir de video oyunu uyarlaması yayınlanacak. Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- Hinokami Chronicles ismiyle piyasaya sürülmesi de heyecan verici. İzlediğimiz animelerin içerisinde gibi hissedeceğimiz oyunları her zaman hayal ederiz. Bu oyunun da düşündüğümüz gibi bir oyun olmasını çok isteriz. Oyun, animenin ilk sezonuna dayanan bir hikaye modunun yanı sıra oyuncuların birbirlerine karşı savaşmaları için bir karşı mod içerecek. Dolayısıyla beklentiyi bir nebze karşılayacak oyun olmasını bekleyebiliriz.

Kimetsu No Yaiba 3. Sezonun duyurulmasıyla birlikte, hayranlar olarak artık Tanjiro Kamado ve arkadaşlarının sürükleyici hikayesinin devamını dört gözle bekliyoruz. Prömiyer tarihi yaklaştıkça, Demon Slayer’ın bir başka fantastik sezonu için heyecan yaratacak daha fazla bilgi ve tanıtım da muhtemelen yayınlanacaktır. Güncel bilgiler, tanıtımlar ve fragmanlar yayınlandıkça anime sitesi olarak bizler de bu bilgileri güncel olarak sizinle paylaşacağız.

Anime haberlerinin yanı sıra bizden beklediğiniz içerikler için yorum yazabilirsiniz. Ayrıca twitter veya instagram üzerinden bize ulaşabilirsiniz!

Anime hakkında bilgilerimi bu sitede kullanıcıya aktarmaya çalışacağım. ^_^

0 0 Oylar
Article Rating
Abone Ol
Bildir
guest
1 Yorum
Eskiden Yeniye
Yeniden Eskiye En çok oy alan
Inline Feedbacks
View all comments
bro

bro

1
0
Yorum Yapmak ve Görüntülemek İçin Tıklayınızx