Chainsaw Man Anime Önerisi

Chainsaw Man anime, Tatsuki Fujimoto tarafından yazılan ve çizilen bir Japon manga serisidir. Shueisha’nın Weekly Shōnen Jump dergisinde Aralık 2018’den Aralık 2020’ye kadar seri haline getirildi. Daha sonra ise bölümleri toplandı ve 11 tankōbon cildinde yayınlandı. Seri, evcil şeytanı Pochita ile birleştikten sonra bir şeytana dönüşen genç bir çocuk olan Denji’yi takip ediyor. Denji, Kamu Güvenliği Şeytan Avcıları tarafından para karşılığında şeytanları avlamak için işe alınır.

Chainsaw Man Konusu

Chainsaw Man, komedi, korku ve romantizm unsurlarını harmanlayan karanlık bir fantezi aksiyon dizisidir. Seri, benzersiz sanat tarzı, hızlı tempolu aksiyonu ve kara mizahı ile tanınır. Özgünlüğü ve farklı türleri harmanlama yeteneği nedeniyle Chainsaw Man animesi eleştirmenlerin beğenisini bile kazandı.

Chainsaw Man Anime Kaç Bölüm

Chainsaw Man animesinin 2023 yılında prömiyer yapması planlanıyor. 2023’teki animenin yapımını MAPPA üstlenecek, yönetmen koltuğunda ise Yuichiro Hayashi olacak. Sonuç itibariyle animenin 24 bölüm olarak yayınlanacağı tahmin edilmekte.

chainsaw man anime öneri

Chainsaw Man Karakterleri

Testere Adamın ana karakterleri şunlardır:

  • Denji: Evcil şeytanı Pochita ile birleştikten sonra şeytana dönüşen genç bir çocuk.
  • Pochita: Denji ile kaynaşmış bir şeytan. Pochita, yenilenme yeteneğine sahip bir testere şeytanıdır.
  • Makima: Denji’de bir Kamu Güvenliği Şeytan Avcısı. Makima sadist kişiliğiyle tanınan güçlü bir şeytan avcısıdır.
  • Güç: Denji ile arkadaş olan bir şeytan. Power, dev bir yarasaya dönüşme yeteneğine sahip bir kan şeytanıdır.
  • Aki Hayakawa: Denji ile arkadaş olan bir Kamu Güvenliği Şeytan Avcısı. Aki, soğuk kişiliğiyle tanınan güçlü bir şeytan avcısıdır dolayısıyla en çok sevilen karakterler arasındadır.

Chainsaw Man Manga

The Chainsaw Man mangası Türkiye’de de yayınlanmaktadır. Manga ayrıca Shueisha’nın Manga Plus uygulamasından çevrimiçi olarak da İngilizce olarak okunabilmektedir.

Eşsiz bir sanat tarzına sahip karanlık bir fantezi aksiyon serisi arıyorsanız, Chainsaw Man sizin için mükemmel bir seridir. Animenin 2023’te prömiyer yapması planlanıyor ve manganın hayranları arasında bir hit olacağı kesin. Netice itibariyle Chainsaw Man anime severleri de manga severleri de tatmin eden bir yapıya sahip.

Anime sitesi sürekli yeni içerikleri ile Türkiye’de anime, manga ve webtoon çevrelerine hitap ediyor. İstersen sen de aramıza katılabilirsin veya Twitter üzerinden bizi takip edebilirsin.

0 0 Oylar
Article Rating
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum Yapmak ve Görüntülemek İçin Tıklayınızx