Yuuki Asuna

User banner image
User avatar
  • Yuuki Asuna

Comments

... Yuuki Asuna

Hemen 🙂

... Yuuki Asuna

Teşekkürler 🙂 Düzeltildi.

... Yuuki Asuna

Demek ki ata sözü olarak geçmişten günümüze aktarılmış 😛

... Yuuki Asuna

Listemizde hoşunuza gitmeyen veya yanlış bulunan birşey varsa hemen düzenleyebiliriz.

... Yuuki Asuna

Değerli yorumuzun için teşekkürler fakat yorumunuz bana biraz komik geldi açıkçası. İçeriği okumamışsınız bile orada özellikle güç sıralaması olmadığını belirttik. Güç sıralaması yapmak bu tarz animelerde çok zor. Bizde bu yüzden kendimizce güçlü gördüğümüz 7 karakteri listemize dahil ettik. Anime doldurma diyorsunuz fakat burada manga güç sıralaması yazmıyor. Animenin tüm bölümleri esas alınarak liste oluşturuldu. Sakuranın 17-18 yaşında Tsunade’yi geçtiğinin onay belgesinide görmek isteriz.

Konuyu tekrar incelemizde fayda var. Konuda Sakura üzerinden örnek verilse de Naruto animesinde bulunan Kadın karakterlerinin Erkek karakterlere nazaran güçsüzlüklerinden bahsediyor. Sakura ne kadar güçlense de ön planda güçlü bir kadın karakter bulunmuyor. Son olarak yanlış yönlendiriyorsunuz derken? Burası bir eğlence platformu sizlerin sağlığınızı veya maddi durumunuza etki edecek bir site değil. Bu yüzden herkes eğlencesine baksın.

... Yuuki Asuna

Yanlış olan kısmı daha iyi açıklarsanız daha iyi olur 🙂 Güç sıralaması hakkında bir hata var ise bence yazar sonradan güçlenen karakterler üzerine yoğunlaşmış. Çünkü Kaguya gibi karakterler zaten yaratılıştan bu güce sahiptiler bu yüzden sıralamaya eklememiş olabilir.

... Yuuki Asuna

Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim 🙂 Keslinlikle haklısınız ilk sezonun yarısından sonra benim için tam bir fiyasko oldu. Ta ki “Sword Art Online Alternatif: Gun Gale Online” serisine kadar. Anime o noktadan sonra çok farklı bir boyuta geçti benim için.

... Yuuki Asuna

Aralarında acaba ne tür bir bağ var. Bende çok merakla bekliyorum.

... Yuuki Asuna

Umarım… Heyecan İle Bekliyoruz. Gelişmeleri Takip Etmeyi Unutmayınız!