Kimetsu no Yaiba: Demon Slayer 2. Sezon Ne Zaman ?

Demon Slayer diğer bir deyişle Kimetsu no Yaiba animesinin 2. sezonuna ait fragmanı yayınlandı. Kimetsu no Yaiba’nın 2. sezonu da 1.sezonunda olduğu gibi macera dolu olması bekleniyor.

Koyoharu Gotouge yapımcının aynı adı taşıyan mangasından uyarlanan anime Tanjiro Kamado adlı karakterin hayatını anlatıyor. Demon Slayer adlı animede Tanjiro köyündeki zorluklar nedeniyle şehire inmek durumunda kalmaktadır. Bu süre zarfında ailesi iblisler tarafından katledilmiştir. Geriye sadece yarı iblis şeklide bulduğu kız kardeşi kalır. Bunun üzerine Tanjiro iblis celladı olmak ister.

Kimetsu no Yaiba: Demon Slayer Ekim 2020 itibariyle mangası toplamda 100 milyondan fazla satış yapmıştır. Buda onu tüm zamanların en çok satış yapan manga unvanını almasını sağlamıştır. Bu popülerliği Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba the Movie: Mugen Train adlı filmine de yansımıştır ve film Japonya’da gişe rekorları kırmıştır. Geçtiğimiz pazar günü yayınlanan 2. sezon fragmanı sayesinde izleyiciler filmde yaşanan olaylar sonrasında neler olduğuna dair fikir sahibi olabilirler. Eğer mangası hakkında bilgi almak isterseniz aşşağıdaki linkten göz atabilirsiniz.

Kimetsu no Yaiba: Demon Slayer
Kimetsu no Yaiba: Demon Slayer

Kimetsu no Yaiba: Demon Slayer 2. Sezon Ne Zaman ?

Fragman 2021 başlarında piyasaya sürdürüldüğünden dolayı, ilk olarak Japonya’da piyasaya sürülse bile tahminlere göre yapımın 2021’in 2. yarısında çıkacağını ön görüyorlar. Sezon 1’in 2019 sonbaharında yayınlandığı düşünüldüğünde 2 yıllık bir boşluk oluşturulması mantıklı duruyor. Şu anlık 2021 kesin fakat sonlarına doğru çıkacağa benziyor, ileriki zamanlarda daha ayrıntılı bir açıklama yapılmasını bekliyor olacağız.

Demon Slayer’ın 1.sezonu genelde çok aksiyon doluydu, 2. sezonda ise şehire daha yakın bir savaş olması bekleniyor. Şuanlık pek ayrıntı bilinmese de genel itibariyle 1.sezon karakterlerine hakim olduğu görülmektedir. Fragmanda da gözüktüğü gibi 2.sezonda yeni gördüğümüz bir kadın iblis var. Buda olayları daha çok onun üzerinde olacak gibi duruyor. Bu sezon Tanjiroyu çok güzel sürprizler bekliyor olacak 🙂

İşte Kimetsu no Yaiba’nın 2.Sezon Resmi Fragmanı;

2. Sezona ait diğer fragmanları beklemede kalın…

Kaynak: アニメAnime Factory

Anime haberlerine anında ulaşmak için Anime Haber kategorimize göz atabilirsiniz. Bu tarz haberlere anında ulaşmak için Twitter adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Anime hakkında bilgilerimi bu sitede kullanıcıya aktarmaya çalışacağım. ^_^

5 1 Oy
Article Rating
Abone Ol
Bildir
guest
2 Yorum
Eskiden Yeniye
Yeniden Eskiye En çok oy alan
Inline Feedbacks
View all comments
Elanur13uchiha

Yaaağ burdan bana demon slayeri öneren arkadaşıma sesleniyorum BİDAHA BANA BİTMEMİŞ ANİME ÖNERME! neyse güzel anime izleyin byy
~sayonaraa~

2
0
Yorum Yapmak ve Görüntülemek İçin Tıklayınızx