Kengan Ashura 3. Sezon Ne Zaman? Kengan Ashura Konusu

Kengan Ashura Yaboko Sandrovich tarafından yazılan ve Daromeon tarafından çizilen Japon manga serisidir. Manga serisi 2012 ve 2018 yılları arasında Shogakukan adlı web sitesinde seri halinde yayınlandı. Toplamda bu yayınlanan bölümler 27 cilt üzerinden yayınlanmıştır. Şuanda toplamda 2 sezon uyarlanmış olsa da Kengan Ashura 3. Sezon çıkacağını öngörebiliyoruz. taşıyoruz.

Kengan Ashura animesi de diğer çoğu anime gibi mangadan uyarlanan bir animedir. Animenin yayıncılığını Netflix platformu üstlenmiştir ve bizlere muazzam bir anime segilemişlerdir.

Kengan Ashura animesinin en çok dikkat çekilen kısmı çizimleridir. Çizimleri daha modern ve çoğu animeden farklı bir yapıya sahiptir. Şuanda pek anlatamasamda ilk 2 dk izlediğinizde o hissiyatı yaşıyorsunuz. Fakat biz bu paylaşımda animeyi incelemektense Kengan Ashura 3. Sezon ne zaman çıkacak hakkında bilgi vereceğiz.

Kengan Ashura 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Manga serisinden uyarlanan Kengan Ashura aksiyon ve dövüş kategorisinde en iyi animelerden biridir. Dövüş sahneleri insanı bir savaş arenasında hissi uyandırıyor. Fakat 2 sezon olan bu yapım izleyicilerin yeni sezon ne zaman çıkacağı hakkında meraklarına yol açtı.

Kısacası Kengan Ashura 3. sezon ne zaman çıkacağı ile ilgili resmi bir açıklama gelmese de hayranların tahminlerine göre Kengan Ashura 3. sezon 2021′ yılının  orta sonlarına doğru çıkması planlanıyor.

Dediğimiz gibi herhangi bir resmi açıklama gelmese de animenin devam edeceği kesin gibi. Bunu söylememin en temel nedeni arkasında büyük bir şirket olan Netflix’in olmasıdır.

 

Kengan Ashura 3. Sezon
Kengan Ashura 3. Sezon

Kengan Ashura Konusu

Kengan Ashura animesinin konusu Japonya’nın Edo dönemlerinden bu yana arenalarda zengin işletme sahipleri bir dövüşçü kiralıyarak onları acımasızca savaştırmalarıdır. Bu dövüş arenasında silah hariç herşey serbest öldür, kır, parçala!!!!

Nogi Group adlı işletmenin çalışanı olan Yamashita Kazuo birgün sokakta iki dövüşçünün kavgasına şahit olur. Dövüşçülerden biri olan Ashura bu olaydan sonra Nogi Group şirketi altında dövüşmeye başlar. Ohma (Ashura) gizemli geçmişinin ona musallat olmasıyla mücadele ederken gücünü bu arenada test eder.

Genellikle her bölümde arenada bir dövüş geçen bu anime konu olarak ufaktan merak ettirsede benim asıl izleme sebebim dövüşlerde olan aksiyon ve animenin çizimleriydi.

Kengan Ashura 3. Sezon Fragman

Kengan Ashura animesinin fragmanı şuanda hayranlar tarafından merak ediliyor. Fakat Netflix henüz Kengan Ashura 3. sezon hakkında bir fragman paylaşmadı.

2021 sonunda çıkması beklenen anime için fragman biraz geçikmiş gibi gözükebilir. Korona virüsün getirdiği sorunlardan biride bu olabilir. Umarım yapım tekrardan ertelenmez.

Kengan Ashura Kaç Sezon ve Bölümden Olucak

Kengan Ashura animesi sadece mangaya bağlı bir yapım olarak kalırsa maalesef 3. sezon son sezon olabilir. (Büyük ihtimalle) Son sezon diğer 2 sezonda da olduğu gibi 12 bölüm olacağını düşünüyorum.

Twitter adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Anime hakkında bilgilerimi bu sitede kullanıcıya aktarmaya çalışacağım. ^_^

0 0 Oylar
Article Rating
Abone Ol
Bildir
guest
1 Yorum
Eskiden Yeniye
Yeniden Eskiye En çok oy alan
Inline Feedbacks
View all comments
zakuro

hala çıkmadi

1
0
Yorum Yapmak ve Görüntülemek İçin Tıklayınızx